Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar selamlar . Bir şey soracaktım . Ovulasyon testi yapıyorum . Bir kaç gündür koyuya yakın çıktığı için acaba pik midir diye heyecan yapıp ilişki yaşadık ama asıl pik bu akşam çıktı şimdi şöyle pazar akşamı, ptesi akşamı , çarşamba sabahı(bu sabah) en son ilişkilerim oldu . Bu akşam pik çıktı . Muhtemelen sabaha ya da öğlene çatlar diye düşünüyorum . Sizce bu akşamı mı değerlendireyim yarın akşamı mı , yarın sabahı mı kafamda deli sorular

Merhaba arkadaşlar 1,5 senedir çocuk sahibi olmak için uğraşıyorum. Devlette inferlite bölümüne gidiyordum devlette herşey çok yavaş ilerlediği için tahammülüm yoktu. Tavsiye üzerine özelde bir doktora gittim. İlk ay klomen kullandım 18 mm yumurtam olmuştu çatlatma iğnesi vurmadı deneme günü verdi malesef ki adet oldum olumsuz sonuçlandı. Bu ayda klomen kullandım adetimin 5. Günü başladım bu ay 2 yumurtam olgunlaşmıştı ve çatlatma iğnesi verdi vuruldum ertesi gün için deneme günümdü bugünde kontrole gittim yumurta çatlamış 2 side çoğul gebelik olma olasılığın çok yüksek dedi. Eşimin tek isteği ikiz bebekler 11 günüm kaldı adete heycanla bekliyorum

Ya ben akşam bi kaset test daha yaptım görüntü biraz silikleşti zar zor çizgiyi gördüm akşam diye mi oldu anlamıyorum gün içinde su içtiğimden mi acaba idrarımda zaten aşırı berraktı cidden aklımla oynuyor bu testler

Canm aldığın sıvı miktarinlada alakalı olabilir benmkide çok net degil yarın diğer gün bir daha yapicam bakalm

Yarın sabah degerlendır bence canım.Çünkü biraz biriksin gunde ıkı kez olursa malesef sperm saglıgı ıcın ıyı degıl.dr lar oyle dıyorlar

Yarın sabah yapacağım bakalım tekrardan inşallah iğne etkisi değildir ya bugünkü pozitiflik çok üzülürüm cidden
Canım bencede sabah ıdrarıyla aksamkı aynı yogunlukta olmadıgı ıcın oyle olmustur.Hıc wcye gıtme ıstersen gece 1 e kadar,hıc sıvıda alma bırdaha tekrarla sabaha kadar uyuyamam dersen ve elınde fazladan testın varsa.

Bu ay da ovülasyon testi alacağım hangi markayı alsam bu defa . Laboquick almıştım son iki aydır onu yaptım bitti. Şimdi onu mu bir gebenin günlüğü mü ya da innovita mı alsam
Hangisini aldın acaba ben bir gebenin günlüğü olanı kullanıyordum hiç verim alamadım innovita sipariş ettim inşallah uğurlu gelir ya

Canm ya yarın sabah degerlendirin yada yarın akşam bu sabah zaten ilişki olmuş

Bence yarın sabah değerlendir canım

Kızlar dayanamadım yaptım testin 6. Dksı ilk foto son 2 de 10. Dk ben çok hafif görüyorum ama siz bana mı öyle geliyo bilemedim çok su içtiğimden idrar berraklığa yakındı.. sabahın 04.30 dan beri ayaktayım uyuyamadım wc kaldırdı bildiğiniz aşırı sık tuvalete gittim gün boyunca bugüne kadar böyle değildim

Eklentiler

• IMG_5871.jpeg
    67,9 KB · Görüntüleme: 74
  • IMG_5872.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_5874.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_5875.jpeg
    62,8 KB · Görüntüleme: 76
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…