Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Üzgünüm ama ben göremedim çizgi

Yarın sabah yapacağım bakalım tekrardan inşallah iğne etkisi değildir ya bugünkü pozitiflik çok üzülürüm cidden
Sizin ilk sabah yaptığınız test benim bi
Ara öyle çıkıp sonra az az silikleştiği test bi daha atar mısınız ayrıca inşallah vardır rabbim 3 aylar uğruna sevindirsin sizi erken gebelik testini sabah ilk idrarla yapın bence

Canm ya yarın sabah degerlendirin yada yarın akşam bu sabah zaten ilişki olmuş
İşte dün akşamda pike yakın göstermişti test . O yüzden acaba bu sabah pik yapto da bugün sabaha soğru çatlicwk mı çatladıktan sonra yumurta çok uzun süre canlı kalmıyor ya yarın akşamı beklersem ya yumueta canlı kalmazsa diye

Cnaım bende gördüm

Eklentiler

• ED8DABFE-B1CB-4BE1-BFC8-ED713F62A1DB.jpeg
    80,2 KB · Görüntüleme: 80
Canm bildigim yumurta 24 saat spermler 48 ile 72 saat yaşıyor senin zatn bu sabahtan var spermin yarn sabah çatlasa bile akşam olursa ilişki yakalarsn genede ne denklem kurdum bee

Bence yarın sabahı degerlendir de gece kalma Ben de uzayan akıntı gördüm dün sabah, öğleden sonra ovulasyon testim kesin pozitif çıkar diyordum, dün ve bugün hala negatif, bakalım yarın ne olacak

Bence yarın sabahı degerlendir de gece kalma Ben de uzayan akıntı gördüm dün sabah, öğleden sonra ovulasyon testim kesin pozitif çıkar diyordum, dün ve bugün hala negatif, bakalım yarın ne olacak
Ay bende de bugün uzayan akıntı vardı yumurtlama mi acaba dedim meraktan ovu yaptım normalde yapmıyorum stres olmayayim diye ilk kez denediğimiz için ama silik çıktı pik değildi neye göre çıkıyor bu uzayan akıntı

Sanki var gibi canım

Cnaım bende gördüm
Ya buna nasıl pozitif diyorsunuz üzgünüm ama insanları sevindirelim umut olalım diye diye daha da beter ediyorsunuz ben hiç görmedim çizgi falan regl kaç gün varmış lütfen 3 4 gün önce ise az da olsa pembelik olması gerekiyor 1.5 senedir test yapıyorum buraya attıklarımda kimyasalım düşüğüm oldu ama bu test hayır yani kan versin ya da 3 gün sonra yapsın

Benim uzayan akıntı yani şeffaf yumurtlama akıntının üç ya da dördüncü gününde piki gördüm ovülasyon testinde

Benimde genelde o akintidan iki gün sonra pik oluyor herkeste degisiyor canim sen teste devam et hayirlisi olsun bide siviya dikkat ederek yap mutlaka buda onemli

Bunlar benim farklı aylarda ki testlerim gerisini siz düşünün hepsinde geciklemeli regl oldum bu kadar çizgilere hamilesin hadi hadi diyip umut ettirmeyin lütfen biraz daha belirgin olması gerek bunlarda beta 10 12 5 i gördüm gebelik kaset test 5 ve üstünü algılar erken gebelik 4 5 gibi

Eklentiler

• IMG_0550.png
    432,7 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_0549.png
    343,3 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar hepinize iyi akşamlar benim de adet tarihim 1 Mart bugün test yaptım ama maalesef negatif. Ovulasyon testinde pik 12 şubatta gördüm olsaydı şimdiye kadar çıkmaz mıydı?

Flash tuttum ekranı kararttım bilmem ne regl günününden 1 2 gün önce betanın 10 20 arasını düşünürsek bu testlerde silik çizgi gösterir flaşla önden arkadan bakmayla olacak iş değil hepimizin umutları var ama daha fazla heves edip pozitifleri görüp üzülmem daha berbat kusuruma bakmayın suan bana kızabilirsiniz ama kimyasal ve düşüklerim sonucu daha fazla üzülmemek adına sizlere yardımcı olmaya çalıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…