Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Günaydın kızlar bu sabahki testim biri ilk 10 dakikada diğeri 1 saat sonraki hali gerçi 1 saat sonraki ne kadar doğrudur bilmiyorum
Ayyy buldummm sımdııı maşallllaaah maşallahhh bu test sonrası bıdaha olumsuz yorum aman soyleme bebegımhersey cok guzel olacak masallah mınnosun sıkıca tutunmus tadını cıkar artık

Ayyy buldummm sımdııı maşallllaaah maşallahhh bu test sonrası bıdaha olumsuz yorum aman soyleme bebegımhersey cok guzel olacak masallah mınnosun sıkıca tutunmus tadını cıkar artık
Amin kuzum Aminn demeyeceğim artık
Allahim sizlerede sağlıkla hayırlısıyla nasip etsin canım benim

Merhaba ya bir şey sorucam ben dün adete 5 gün kala gebelik testi yaptım negatif çıktı ama bu ay sıkı çalıştık yumurtlamadan bir hafta sonra sert bir kasık ağrısı hissettim akşamdan sabaha kadar süren ve yumurtlama testim pik çıktı o günde normalde yumurtlama günüm erken olur şaşmaz, adet olacağım zaman 10 gün önce gögüs ağrım olur şiddetli bu ay hiç yok acaba sizce olmuş olabilir mi

Tatlım keske bunu bılebılsek ınan o kadar cok ısterdımkııama maleseff bekleyıp gormekten baska caremız yok.ınsallah bebıskon senınledır

Bekle bakım canım benimkinde 6 gün var bata kasık ağrısı filan bende hala var test yaptım negatif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…