Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar bir bakar mısınız dün(27 subat) yumurtlama gösteriyordu femometerde ama ovuda yoktu. Bugün de yaptım sanki bugünkü daha silik durmuyor mu dünden? Daha önce yumurtlamiş mi oluyorum ben şimdi anlamadım daha reglime de 13 gün var tekrar yumurtlama durumum olabilir mi 13 gün içinde acaba belirtilere göre bakayim olmazsa

Eklentiler

• IMG_20240228_132929_675.webp
    165 KB · Görüntüleme: 30
Anladım kuzumm bir sorayım dedim bende 2. Testi yapmadım daha eşim dün akşam unutmuş bu akşamda anneme gideceğiz cuma yaparım belki bata yakın olsun diye

pazar p.tesi ıslaklık hissi vardı çogunluk bugünlük o kadar yok herkeste farklı belirtiler tabi
daha vermedim kan cuma c.tesi adet günüm o zaman vereyim dedim ama heran değişebilir fikrim :))
Hayırlısı ile ilerler süreç inşallah canım benim kanamam olmasaydı 2 hafta geçsin diyordum kısmet bugüneymiş

Amin kuzum inşallah Bende öyle düşünüyorum canm daha çok erken diye birde bundan stres olmayalim

Anladım kuzumm bir sorayım dedim bende 2. Testi yapmadım daha eşim dün akşam unutmuş bu akşamda anneme gideceğiz cuma yaparım belki bata yakın olsun diye
Canım Bende perşembe flan yapmayı düşünüyorum biliyorsun hacamat olayı çıkınca nolur nolmaz diye yapaym dedim
İnşallah hayırlı haberleri alırsın kuzum

Canım Bende perşembe flan yapmayı düşünüyorum biliyorsun hacamat olayı çıkınca nolur nolmaz diye yapaym dedim
İnşallah hayırlı haberleri alırsın kuzum
İnşallah kuzumm after10 alacak yarında yapsam çıkardı ama bilemiyorum bugün dişlerimi fırçalarken midem bulandı benimde göğüslerim hassas kasıklarımda hafif ağrı var

Merhaba herkesee bende bir senedir deniyorum valla o kadar mental olarak yoruldumki inanamazsınız.. bu ay femara ve ovitrelle çatlatma iğnesi yaptık 15 şubatta bugün 13. Günüm çatlamam oldu biliyorum 7. Gün progestoran baktırmıştım doktorum istemişti 40 gelmişti, bugün kaset test yaptım böyle geldi ne dersiniz hanımlar sizce oldu mu ? Yoksa iğne etkisi midir bugün 13. Gün artık ama dün baya silikt 12. Gün..

Eklentiler

• 0E6F5878-2B21-420D-BF04-16ECA971E5B2.jpeg
    35,9 KB · Görüntüleme: 62
Bu arada bat 3 mart, daha önce de çatlatma iğnesiyle denemelerim oldu ilk kez bugünlerde pozitifi görüyorum hiç kaset testte görmemiştim 10. Günden sonra…
Gayet olmuş gibi görünüyor gözün aydın 13.güne iğne etkisi kalanı görmedim ben , hele de düne göre koyulaşma varsa daha ne olsun zaten, sağlıkla tutunsun inşallah

Bence olmuş canım catlamadan sonraki 13. Gün mu

Kızlar çok saçma bir şey oldu . Bugün yumurtlamanın ve son ilişkinin 8. Günü.
Karnım ağrıdı acaba tekrar yumurtlama mı var diye ovulasyon testi yaptım dünden daha yükselmiş çıkınca ne kaybederim deyip bi erken gebelik testim vardı onu da yaptım gözüme çizgi göründü size de görüyordur inşallah.. üstteki ovulasyon testi alttaki erken gebelik..

Eklentiler

• IMG_2817.jpeg
    771,5 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_2823.jpeg
    101,5 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_2819.jpeg
    117,7 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_2818.jpeg
    126 KB · Görüntüleme: 57
Gayette olmuş canım maşallah

Görünüyor canım ama bukadar kısa sürede pozitif olsa bile görünmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…