mart anneleri nerdesinizz bebişler kac haftalık oldu

Benimki 31+ 4 mart annesimi olacagim yoksa nisanmi bilmiyorum.Doktorum mart sonu, nisan basi dedi ama benimki tup bebek temmuzun 20'sinde transferim olmustu ve erken dogum riskim oldugunu soyledi offf! kafam karisti

Tup bebklerin sezaryenle dogurtuyorlarmis dogrumu? ama ben sezaryen olmak istemiyorum.Tecrubesi olan anneler fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim.

Teyzeminde Tup Bebekdi 34 Haftalik Dogum Yapti Gece Suyu Geldi Doguma Aldilar Gecen Hafta Ama Onunki Ikizdiler Ondan Erken Yapmis Olabilir

Hepinizin bebekleri sağlıkla doğar inşallah!!

Şimdi sizleri görünce burda bir acayip oldum. Uğramıyordum ne zamandır mart anneleri bölümüne. Ben de tam 38 haftalık gebe olacaktım.benneyaptımki

bende 35.haftamın sonundayım arkadaslar az kaldı diyoruz ama martın sonuna kadar vaktin var dedi doktor

Benimki 31+ 4 mart annesimi olacagim yoksa nisanmi bilmiyorum.Doktorum mart sonu, nisan basi dedi ama benimki tup bebek temmuzun 20'sinde transferim olmustu ve erken dogum riskim oldugunu soyledi offf! kafam karisti

Tüp bebek olması erken doğum yapmanla alakalı değildir. Gebelik elde edildikten sonra normal bi gebeden hiçbir farkın yoktur. Normal bi gebelikteki erken doğum riski ne kadarsa seninkide o kadar yani. Ancak çoğul gebelikse erken doğum riskin daha yüksek olabilir oda normal gerçekleşen bir çoğul gebeliktede aynıdır. Bende kızışımı micro enjeksiyon yöntemiyle elde ettim . Bugün itibariyle 34+6 olduk. Kafanı bunlarla kurcalama Şunu bilki psikolojik olarak herşeyi senle birlikte yaşıyo bebişin. Sen huzurlu olki oda huzurlu olsun :)

X