Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ay canım harika 🧿 çok sevindim. Değer haftaya kadar artar iyice olabilir bence. Bana da 295 diye tekrar et demediler testi direkt haftaya çağırdılar. Ama ben baktırcam yarın da bi. Ben görür müyüm kese ve kalp acaba?
Kese gorursunuz kalp belki sonra belki de gorunur😍

Oo süper çıkmış sonuclarınız
Kızlar 12. gün değerim 998 çıktı. 2 hafta sonra ultrason muaynesine gidin dediler. Sizce kese ve kalp atışı birlikte görülebilir mi?
Cok iyi degeriniz insallah ikizdir evet ikisini gorebilirsin cunki kalb atisini duymasi icin altn muane eterki kalb atisini dinliyorlar hayirli olsun canim

Kızlar bişey sorucam sabahları ilk idrarınızda koku oluyor mu? İlaçlardan mı yoksa enfeksiyon mu diye bi korktum. Çok fazla ilaç var sonuçta onlar mı yapıyo acaba?Sonraki idrarlar tertemiz bişi yok çok da su içiyorum. Enfeksiyonsa da derhal müdahale etmem lazım. Neden oluyor olabilir?
😊 gebelikten canım. Gebelik belirtileri (sık sık idrara çıkıyorsun, idrarın kokmaya başlar, rengi koyulaşır )

Yeri gelmişken transfer sonrası yeme içmede ve dikkat edileceklerde bana söylenenleri yazayım ben de. Yardımcı olur belki transfer olacak arkadaşlara.
Dinlenin, sürekli yatmayın. Ağır kaldırma, ani hareketler, ani eğilme kalkma dikkat edin. Ağır spor yok. Sıcak duş ve küvet doldurma yasak, ayakta ılık suyla kısa kısa ve transferin günğ değil ertesi günü ilk duş alınabilir. Seks yok. Her şeyi yiyin ama abartmayın. Kararında yiyin öyle kür vs şeylere gerek yok. Kabız yapıcı şeylerden, paketli ve ağır yağlı şeylerden kaçının. Bitki çaylarından uzak durun her türünden. Kahve ve çay 1 tane günde olabilir. Çok ağrı olursa parol, kabızlık olursa yarım ölçek duphalac içebilirsiniz. Bana bunlar söylendi. Umarım herkesin dilediği gibi olur herkes kavuşur miniklerine 🌸🙏
Çok güzel anlatmışsın canım sormayı unutabiliyoruz yada o an çok heyecanlı olabiliyoruz güzel bilgi oldu

X