Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, iyi haberlere çok sevindim 😁 ben de güzel bir haber vereyim 5 Martta dondurulmuş 3. gün embriyosu 2 tane transfer edildi dün 8. günümdü dayanamayıp evde test yaptım ikinci çizgi silik çıktı tabii hemen hastaneye gittim 😁 hcg 119.9 doktorumu aradım şu an var ama sen 17sinde tekrar yap dedi o 3 gün nasıl geçecek bilmiyorum. Herkesten güzel haberler bekliyorum ❤❤
Selam ayni gun transfer olmusuz 3 gunlik emriyosuydu ama 8 inci gunu yaptim cikmadi kan vercem 17 sinde belirtilerim cok belim agriyo atesim bazen cikiyo son 3 gun ya Sabirr

Selam ayni gun transfer olmusuz 3 gunlik emriyosuydu ama 8 inci gunu yaptim cikmadi kan vercem 17 sinde belirtilerim cok belim agriyo atesim bazen cikiyo son 3 gun ya Sabirr
Bel ağrısı bende de çok fazla herkesin değerleri aynı olmayabiliyor geç yerleşmiştir belki inşallah senin de pozitif haberlerini alırız ben de 3 günü sabırsızlıkla bekliyorum 😍😍

Bel ağrısı bende de çok fazla herkesin değerleri aynı olmayabiliyor geç yerleşmiştir belki inşallah senin de pozitif haberlerini alırız ben de 3 günü sabırsızlıkla bekliyorum 😍😍
Insallah canim dua etmekten baska caremiz yok rabbim ol derse olur 🤲🤲
Ama uzulme herkesin bir değil benimde tek belirtim belim cok agriyo seninki gec tutundu demekki
insallah oyledir ya sabir yinede binkere coksukur evlatim var iste ama yinede olsun yaptim cok emek gecti busurec cokzor biliyorsnuz baya insan yipraniyo insallah kanimda positivi alirim cumleten alalim hepimiz icin Amin🤲🤲🤲

Grupta karnından iğne yapan var mı? Ben prolutex vuruyorum da iğneyi göbeğin 3 parmak altından yarım hilal şeklinde kalan bölgeye vuruyordum.dün sağlık merkezindeki hemşire yanlış vurduğumu göbek deliğinin 3 parmak sağı ya da soluna vurulur dedi ama kafam karıştı
Prolutex bende vuruluyorum ama ben koldan vuruyorum. Göbekten hiç vurmadım

X