Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kalmadi sabir filan canim ben 8 gun evden cikmadim diyorum anla beni de ciksaydin diyor es cok onemli bosanmayi bile dusundum
Hiç öyle düşünmeyin inşallah bebeğiniz sizinledir inşallah pozitifi görürsünüz bunlar geçer unutursunuz biran önce barışırsınız o kadar zor ki şu süreç tüm hormonlarımız alt üst oluyor

Allah razi olsun cok tesekkur ederim insallah esim de sizler gibi dusunup ince olabilysedi sizlerin de kafasini sisirdim hakkinizi helal edin bu aksam duanizda bana da yer acin lutfen

Allah razi olsun cok tesekkur ederim insallah esim de sizler gibi dusunup ince olabilysedi sizlerin de kafasini sisirdim hakkinizi helal edin bu aksam duanizda bana da yer acin lutfen
Ne demek her zaman bizi bizden başka kimse anlamıyor bu süreci yaşamayan anlamaz üzülme ama olur mu ağlama bebişini düşün iki gün sonra pişman olur eşin ben ne yaptım der bugünleri atlatın biran önce inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…