Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Masallah hayirli olsun saglikla devam etsin insallah

Biz topic olarak hamişleri çok severiz. Hoşgeldin aramıza... hayırlı olsun canım

3. Gün çıkmayabiliyor inşallah çarşamba günü pozitifi görürsünüz

merhaba arkadaşlar bende yeni bir topik açtım.
22mart - 31mart tarifleri arasında transfer tedavisine başlayacak olanlar için (transfer için adet gününü bekleyen ve adet günü bu tarihler arasına denk gelenler )
topik başına 20 kişilik bir tablo oluşturdum.hemen hemen aynı tarihlerde transfer olmuş olacağız.oradan ayrıntılı olarak birbirimizi takip ederiz..

bu topikte de bol bebiş haberleri alınsın inşallah..

Kizlar esimle cok buyuk kavga ettik.Simdi konusmuyoruz benim artik umudum bitti yarin gidip ogrenip kurtulacam en azindan su hormon takviyesini alip daha da kotu olmam cok uzgunum cok
Canım şu süreç çok zorlu doğru hormonlardan biz biz değiliz zaten ama eşinle aranı bozma dayanın az kaldı o da belki bunaldı karşılkklı birbriinizi anlayın sabırrr

Kizlar esimle cok buyuk kavga ettik.Simdi konusmuyoruz benim artik umudum bitti yarin gidip ogrenip kurtulacam en azindan su hormon takviyesini alip daha da kotu olmam cok uzgunum cok
Hic moralinizi bozmayin su ilaclardan bu surecten gercekten cok hassasiz sinirlenebiliyoruz alinip kirilabiliyoruz cok normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…