Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Arkadaşlar 1 hafta önce buraya kaydoldum ve 1 haftadır fark ettiğim bir şey var. Kim idrar testi yapsa herkeste en azından silik de olsa 2. çizgi çıkıyor. Maşallah herkes pozitif gibi duruyor. Acaba ikinci çizgi hiç görünmeyenler burada mı paylaşmıyor yoksa bu ay herkes hamile mi kaldı? Öyle ki ben de 3. gün embriyoları ve 8. Gündeyim ve eve test kiti alacağım neredeyse.

Ayni marka testle mi yapmıştın sen canım? Benin iki gün de silik çıktı hatta sanki bugün daha kalın ama silikti. Sen çok net kırmızı görmüşsün zaten belliymiş canim ben 2sinde de net göremedim tabi kişiye göre bile değişir idrara geçme oranı yada testin doğruluğu farklıdır. İnşallah dediğin gibi pozitif cikar yarin kanda

Evet aynı markaydı hepsi

Ben de 9.günümdeyim 5.gün embriyosu idrar testi yapmadım:) Kan testini bekliyorum

Bence yapma canım ben yaptım pişmanım silikti şuydu buydu derken canımı sıkıyorum sadece kafa karışıklığı ve moral bozukluğundan başka bir işe yaramıyor. Kanda zaten kesin sonucu görecekken kendi kendime kaşındım iste :) silik görmek maalesef mutluluk getirmiyormus onu anladım :))

Benim de ilk testim netti ertesi gunku testim golgeydi betam 711 cikti niye canini sıkıyorsun idrar testi belirleyici degildir muhim olan kan
Bende cok kurdum kafamda kimyasal diye kemdimi uzdugumle kaldim yapma guzel dusun

Benim de ilk testim netti ertesi gunku testim golgeydi betam 711 cikti niye canini sıkıyorsun idrar testi belirleyici degildir muhim olan kan
Bende cok kurdum kafamda kimyasal diye kemdimi uzdugumle kaldim yapma guzel dusun
Ben de öyle düşündüm canım silik olunca kimyasal mi diye korktum sabah sabah ağlamaktan içim çıktı sizlerin sözleri anlattıkları biraz kendime getirdi simdi Allah razı olsun inşallah yarin kanda güzel bir sonuç alırım dualarınızı eksik etmeyin

Di mi ya o zaman pazar gününe kadar sabırla bekleyeceğim. Kaldı 3 gün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…