Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Di mi ya o zaman pazar gününe kadar sabırla bekleyeceğim. Kaldı 3 gün.
Aynen canım 3 gün kalmış zaten hemen geçer. pazar günü kan verebilecek misin ? Benim de ctesi 12. gün ama yarın vericem. Su silik çıkma olayı kafamı çok karıştırdı varsa yarın da çıkar diye düşünüyorum

Kizlar herkese merhaba benim yarin ilk doktor randevum var pozitif sonrasi ilk kez ultrasonda keseyi gorcm nasipse sekreter hanim aradi az evvel randevu saatine idrara sıkışık gelinecek karindan bakicak doktorunuz dedi
Sizler de ilk ultrasonu karindan mi oldunuz vajinal mi?

Simdiden uzme canim benim kendini
Elimdeki silik testlere bakıp üzülsem mi umut etsem mi bilemiyorum canım karmakarışık bir haldeyim. bugün çabuk geçsin diye dua ediyorum. Ben hiç hamile kalamayacak miyim korkusu kaplıyor içimi sonra 4. 5. Hatta daha fazla denemede olumlu sonuç alanları görünce biraz rahatlıyorum. Kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız demek ki Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Canim benim her sey nasip vakti zamani belli rabbimden tup bebek tedaviler vesile hepsi bizim icin.. rabbim inşallah yuzunu guldurur

Merhaba arkadaşlar benim 26 Mart’ta ikinci tüp bebek denemem oldu. İki adet 5. gün embriyosu AA kalite transfer edildi(dondurulmuş). 6 Nisan’da kanda bhcg değerim 233 çıktı. bugün yani iki gün sonra 270 çıktı. Canım o kadar sıkıldı ki anlatamam...Cmt tekrar kan vereceğim ama ilaçlara bile devam etmek istemiyorum açıkçası. Doktorum kimyasal gebelik olması yüksek dedi..Bundan önceki denememde hiç tutunmamıştı onda da iki embriyo transfer edilmişti. Bizim sorunumuz morfoloji yüzde 1. Benim gibi olan birisi var mı ? Mucizevi bi şekilde sağlıklı gebelik yaşayan var mı ?

Seninle aynı gunuz ben pazar yapcam kan testini çıkabilirsem hava güzel olursa sağlık ocağına da gidebilirim yarın 5gunde bir kalçadan iğne varmı sende de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…