Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kan tahlili verince rahatlayacaksın bence stres yapmamaya çalış

Kan tahlili verince rahatlayacaksın bence stres yapmamaya çalış
Bilmiyorum canım dün biraz heveslenmis umutlanmistim bugün moralim bozuldu baya dune göre belirgin olmasını bekliyordum çünkü eşimi de boş yere umutlandırmis gibi hissediyorum kendimi şuan olumsuz bir şeyde en çok onun üzülmesine üzülecem

Canım olumsuz birsey yok ki niye moralini bozuyorsun. Bazı kişilerin beta hcg değerinde bir anda çok yükseliş olmuyor sonradan artıyormuş burada okuduk kaç kere. Zaten boşver idrar testini belki de test gerekli hassaslıkta değil. İmkanın varsa kan ver bugün.

Boşuna endişeleniyorsun canım bence. Bak ben 6. Gün idrar testi yaptım çift silik gördüm. 7. Gün kan vermeye gitmeden tekrar yaptım ama bu sefer farklı bir markanınkini aldım onda aynı senin bu ikinci attığın gibi çıktı meğerse eş değermiş markalar ama çok çok silik çıktı 6. Güne göre. Diyeceğim o ki silik çıktıysa umut var demektir. Kanını ver allahım izniyle güzel sonuç alıcaksın

inşallah öyledir canım ama 10. güne göre bu kadar silik gölge şeklinde olması moralimi bozdu 3.Gun embriyosu oldugu icin net bir şekilde çıkacağını beklemiyordum zaten ama bugün düne göre daha belirgin olur diye beklentiye sokmustum kendimi öyle olmayınca hayal kırıklığı oldu kimyasal olabileceğini bile düşündüm

Elimde olsa bugun giderim canım ama dediğim gibi eşimi bekliyorum normalde ctesi 12. Gün ama yarın vericem. Biliyorum ben de çok şey okudum burda idrar testi hiçbir zaman net belirleyici olmuyor ama insan içine bunu anlatamıyor iste. Keske hiç yapmayıp direkt kanda öğrenseydim. inşallah bir mucize olmustur ve güzel haberleri veririm

İnşallah güzel olacak canını sıkma

Canim idrar testlerinden degerinin tam ne ciktiginini bilemezsin ama silik cikinca insallah pozitiftir

kızlar günaydın benım sol kasıgımda agrı var batma neden olur acaba bunu yasayan varmı işte dun yoruldum ondanmı oldu bılemedım

Canim idrar testlerinden degerinin tam ne ciktiginini bilemezsin ama silik cikinca insallah pozitiftir
Biliyorum canım ama 2 gündür yapıyorum ikisi de silik çıktı hatta bugünkü dunkune göre daha gölge şeklindeydi. Kimyasal olmasından korkuyorum.. gün biraz umutlanip mutlu olmuştum bugün daha belirgin olmasını beklerken böyle çıkmasına üzüldüm çok kendimi iyi hissetmiyorum..

Aslinda imkanin olsa kan versen icin rahatlardi tatlim ama hic olumsuz dusunme sivi alimina teste gore degisir silik olma durumu

Aslinda imkanin olsa kan versen icin rahatlardi tatlim ama hic olumsuz dusunme sivi alimina teste gore degisir silik olma durumu
Kan için yarını bekliyorum canım normalde ctesi ama cuma vericem. Bir gün önceki daha belirgin bugünkünü ilk idrarla yapmış olmama rağmen daha silik geldi bana. Tutunup düşmüş olabilir diye korkuyorum.. böyle olup da pozitif olma ihtimali çok düşük dimi

Dusuk degil canim silik cikarsa umut var insallah guzel cikacak yarin da ben de yarn vercm hayirli habeelerini bekliyoruz

10. gün daha belirgin olması gerekirdi sanırım.. o yüzden umutsuzluğa kapıldım. senin de inşallah güzel çıkar sonuçların keske bizler de o pozitifleri görebilsek..
Ben 6. Gün akşam yapmıştım çok net kırmızıydı 7. Gün sabah yaptım daha silik çıktı bende çok kafama takmıştım ama testin hassasiyetiyle alakalı bi durum bence ve bir gün arayla yaptığım testler hep farklı çıktı bazen daha koyu bazen açık üstelik ikiz olmasına rağmen bunlarla üzme kendini kanda net belli olur canım silik çıktığına göre pozitifsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…