Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar transferimin 11.günü beta hcg 103 13 günü 160 çıktı çok mu kötü yükseliyor çok üzülüyorum litfen fikirlwrinizi paylaşırmısınz😔

Kızlar transferimin 11.günü beta hcg 103 13 günü 160 çıktı çok mu kötü yükseliyor çok üzülüyorum litfen fikirlwrinizi paylaşırmısınz😔
Canim gayet normal bir artış bence bugün bir doktordan dinlemiştim 2 günde bir %60 ile %100 arası artış olması gerekirmiş. Seninki o aralıkta zaten illa tamı tamına 2 katı olacak diye bir kaide yok

Günaydın kızlaaarrr 🥰 benimde bugün 8.günüm dayanamadım test yaptım 😄😄

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    130,7 KB · Görüntüleme: 68
Kizlar ben bu sabah yine yaptım ilk idrarla daha net olur diye ama yine gölge gibi çıktı 2. çizgi 🙁 daha belirgin olması gerekmiyor muydu? suan ümitsizlik kapladı içimi çok kötü oldum 😔 Bugün 10. günüm ama böyle çıktı bu sabahki bu kadar silik olup pozitif olabilir mi yine de? Bir şey deyin lütfen :KK43:(
20210408_073441.jpg

Kizlar ben bu sabah yine yaptım ilk idrarla daha net olur diye ama yine gölge gibi çıktı 2. çizgi 🙁 daha belirgin olması gerekmiyor muydu? suan ümitsizlik kapladı içimi çok kötü oldum 😔 Bugün 10. günüm ama böyle çıktı bu sabahki bu kadar silik olup pozitif olabilir mi yine de? Bir şey deyin lütfen :KK43:( Eki Görüntüle 2820060
Canim sen bugun gidp bi kan ver bence

X