Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Allah yar ve yardimcin olsun arkadasim suan cok cok uzuldum Rabbim seni rn kisa zamanda mutluluktan havalara ucursun insallah gözyaşların sevinctrn aksin

Çok üzgünüm canım Allah yardımcın olsun. İnşallah bir sonraki transferinde sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın

Benimde dun gelmişti kuzum 9 günde bak bugun pozitiff haber aldim
Canimmmmmm, simdi çıktım hastaneden. 11nci gün kan değerim 437,8 çıktı çok mutluyum.. lekeler için de endişe etme, normal dedi. Kan sonucumu da beğendi yüksek çıkmış dedi. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Böyle bir mesajla karşılaşmayı hiç beklemiyodum Rabbim sabır versin inşallah bir daha yaşatmasın böyle bir acı canım vardır bir hayrı Rabbim böyle nasip ettiyse verende alan da O. Sen güçlü ol bu tecrübeni 2 ay sonra iyi şekilde kullan dualarım seninle çabucak toparlan inşallah

Allahim sabirlar versin gercekten cok uzgunum bir daha yasatmasin ins

Ayyy cok guzelll ben yarin kan vericem benimde 11 gun olacak bakalım senin degerin cok iyi ben benim biraz düşük geldi ama doktorum iyi dedi yarin insallah yükselir

Canım çok geçmiş olsun çok üzgünüm Hepimizin hakkında hayırlısı olsun. Üzülme demekten başka birşey gelmiyor elden Dua ve sabretmekten başka bir şey yapamıyoruz maalesef

Cok cok uzuldum canim Rabbim birdaha yasatmsin en kisa zamanda saglikli sihhatli hayirli evlatlar nasip etsin canim dualarimiz seninle ....

Gozun aydin canim saglikla kucagina alirsin insallah

Kizlae bu fitili yaparken zorlanıyorum artik sanki gitmiyor geri geliyor gibi sizdede oyle oluyormu

Kizlae bu fitili yaparken zorlanıyorum artik sanki gitmiyor geri geliyor gibi sizdede oyle oluyormu
Bende öyle hissediyorum arada yada korkuyomuyum acaba ittirmeye diyorum ama sanki bişi engel oluyo gibi değil mi?
Ben bir sitede şey okumuştum. Eskiden ebeler elle muayne ile anlarmış ya gebeliği işte öyle bişey hissederlermiş kontrolde sanki içerde birşey varmış gibi. Belkide ondandır

Valla olabilir canim ama gerçekten zorlaniyorum

Canim cok üzüldüm Rabbim tekrar nasip etsin inşallah üzülme diyemem ama vardır bundada bir hayır kendine cok dikkat et dualarimdasin

Bugün transferden 1 hafta gecti.
Gün geçtikçe içimi bir umutsuzluk kaplıyor
Sanki adet olacakmisim gibi karnım ağrımaya basladi.belim zaten ağrıyordu,islakli hissettikce kanamam oldu diye tuvalete koşuyorum
İyice parnoyaklastim,sizde oyle Hissettiniz mi

Simdi öncelikle sakın ol benim eski yazılarıma bakarsan ben umutsuzun ta kendisiydim ama rabbime şükürler olsun dun pozitifi aldim darisi sana insallah

Benim doktorum da bunlarn hepsinin olabileceğini söylemişti paniklemeyin ve kendinizi üzmeyin can taşıdığınızı düşünün bol bol dua edin bebeğiniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…