Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Insallah olcak canim bu kez

İyi geceler .Pozitif sonuç alanlar izmirde ve istanbulda olanlar doktor önerisinde bulunabilir mi acaba. Sosyal medyadan bakarım en azından .

İyi geceler .Pozitif sonuç alanlar izmirde ve istanbulda olanlar doktor önerisinde bulunabilir mi acaba. Sosyal medyadan bakarım en azından .
İstanbul fulya bahçeci Dr mustecep kavrut ama şuan ordan ayrılıp kendi kliniğin de çalışıyor 2017den benim ama bahçeci genel olarak olumlu şuan Bursa bahcecide dondurulmus iki transfer yaptırdım sonuç beklemedeyiz

Kızlar iyi geceler herkese burda olanlar ve bilgisi olanlara bir sorum olacak . Transferin kaçıncı gününde bebek rahime tutunuyor? 3. gün embriyosu olarak transfer edilenlerde. Bir de bugün 5. Gün belirti aramak istemiyorum ama vajinadan yukarı doğru ara ara batma ve sanci oluyor birkaç saniye sürüyor ama canımı acıtıyor bazen. Böyle bir belirti yaşayan oldu mu ?

Benim 5nci gündü 48 saat tutunma süreci demişti doktorum. Batma olayını bende kısa bir süre yaşadım

Benim 5nci gündü 48 saat tutunma süreci demişti doktorum. Batma olayını bende kısa bir süre yaşadım
3. gün olunca 96 saat oluyor öyleyse transferden 4 gün sonra yani. inşallah tutunma belirtisidir ilki olumsuz olunca insan acaba bu da öyle mi olacak ben hiç hamile kalamayacak miyim diye korkuyor elinde olmadan :/

3. gün olunca 96 saat oluyor öyleyse transferden 4 gün sonra yani. inşallah tutunma belirtisidir ilki olumsuz olunca insan acaba bu da öyle mi olacak ben hiç hamile kalamayacak miyim diye korkuyor elinde olmadan :/
İyi düşünün bebişinize güzel sinyaller gönderin ve o canı verecek olan Allah'a hep dua edin inşallah güzel haberlerinizi alırız

Canım benimde 3.gün embriyosuydu, pozitifi gördük ama hala batma regl ağrısı devam ediyor. Umarım tutunma ağrılarıdır seninde

Slm kizlar nasilsiniz 24 mart transfer tarihim 3 gundur lekelenmem var coook canim sıkkın sizde durumlar nasil yardimci olun nolur
Benimde 22 martta oldu transferim 8ve 9 günde benimde oldu az az tam adet günümdü ogün hatta korktum, ama çok şükür 11. Gün betam 1065 Oyüzden içiniz rahat olsun rabbim herkesin evladını korusun

Benimde 22 martta oldu transferim 8ve 9 günde benimde oldu az az tam adet günümdü ogün hatta korktum, ama çok şükür 11. Gün betam 1065 Oyüzden içiniz rahat olsun rabbim herkesin evladını korusun
Benim hala ara ara agrim oluyor bugun ikinci testi yaptıracam inşallah değerim yükselmiştir

Benim hala ara ara agrim oluyor bugun ikinci testi yaptıracam inşallah değerim yükselmiştir
Kızlr bana yardımcı olurmusunuz fıkır verebılırsınızmı benım transfer oldum tutmadı 17 Mart test gunımdı testım negatıv cıktı 20 sınde adet oldum halen kahverengı lekelerım gelıyo bu normalmıdır ılk defa boyle basıma bısey geldı fıkırlerınızı paylasırmısınız arastırdım ama bulamadım halen kahverengı lekelerım gelıyo 14 gundur adet olunurmu

Vücudun atmaya çalışıyor benim bundan once 2 tane tutmamisti ilk adetim hep en az 10 gun sürerdi i ilaçların birikimi insallah en kısa zamanda sanada nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…