Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Simdi öncelikle sakın ol benim eski yazılarıma bakarsan ben umutsuzun ta kendisiydim ama rabbime şükürler olsun dun pozitifi aldim darisi sana insallah

Benim doktorum da bunlarn hepsinin olabileceğini söylemişti paniklemeyin ve kendinizi üzmeyin can taşıdığınızı düşünün bol bol dua edin bebeğiniz için
Sağolun
İnşallah Çarşamba güzel haber veririm size

Kızlar sürekli uyku ve başağrısı olan varmı hangi ilaç tetikliyor bunu iğne yerleri vurulduktan sonra bile içten açıyor diğer hiçbir denemem böyle değildi bu ilaclarida ilk kez kulliniyorum üstelik

Kızlar sürekli uyku ve başağrısı olan varmı hangi ilaç tetikliyor bunu iğne yerleri vurulduktan sonra bile içten açıyor diğer hiçbir denemem böyle değildi bu ilaclarida ilk kez kulliniyorum üstelik
Aldığınız tüm hormon ilaçları özellikle estrofem kullanıyorsanız.
maalesef çeken bilir.

Ayyy cok guzelll ben yarin kan vericem benimde 11 gun olacak bakalım senin degerin cok iyi ben benim biraz düşük geldi ama doktorum iyi dedi yarin insallah yükselir
Belli bi değeri görünce normal diyorlar, senin de değerin güzeldi canım inşallah yarın daha da katlanmış bir şekilde "ben buradayım anne " diyecek sana o kan sonucuyla haber vermeyi unutma.

Belli bi değeri görünce normal diyorlar, senin de değerin güzeldi canım inşallah yarın daha da katlanmış bir şekilde "ben buradayım anne " diyecek sana o kan sonucuyla haber vermeyi unutma.
Tamam canım yazarım insallah bugun hayatımda ilk defa çift çizgiyi gordum onun sevinci bile bir başkaymış

Gerçekten çok üzüldüm canım Allahım bir sonraki transferinde kucağına almayı nasip etsin. Çok geçmiş olsun

Inanin çok üzüldüm dün hastane de olduğunuzu okuyunca dua ettim insallah bisey olmaz dedim.
Rabbim yardımcınız olsun inşallah birdaha böyle üzüntü yaşatmaz. Sevincini tam yasayacak hayirli haberler almayı nasip eder. Sağlıcakla kalın

Çok üzüldüm. Sağlıklı olsaydı düşmezdi, doğsaydı belki de daha kötü olacaktı onun için. Öyle düşünün. Allah en yakın zamanda en sağlıklısından hayırlı evlat nasip etsin.

Ayy ben de bu habere çok sevindim. Kaçıncı denemenizdi bu? Ben 3.yü yaptırdım sonucu bekliyorum da. İlk ikisi de daha başından başarısız olmuştu.

Ayy ben de bu habere çok sevindim. Kaçıncı denemenizdi bu? Ben 3.yü yaptırdım sonucu bekliyorum da. İlk ikisi de daha başından başarısız olmuştu.
Darısı başına inşallah, bu gece dualarımda sen de yer alacaksın ilk denememdi benim, bundan önce 2 dış gebeligim vardı, son gebeligimde iç kanama geçirip ameliyat oldum, sol tüpüm alındı senin transfer sonrası kaçıncı günün, güzel haberler alırsın inşallah

31 Mart'ta transfer oldu. 12 Nisan'da sonuç belli olacak inşallah. Yani 3 gün geçti daha. Ben daha önce doğal yoldan hiç hamile kalamadım. Önceki tüp bebek denemelerinde de hiç oluşmadı. İşin ilginci de doktorlar engel hiçbir sebep bulamadı. O yüzden tutma ihtimali de düşük oluyor ne yazık ki. Ama ben bunda ümitli olmaya çalışıyorum. Evin içinde habire "Hamileyim ben hamileyiiim" diye söylene söylene geziyorum. Pazartesi de işe döneceğim. Okulda hiç kimseye söylemedim. Çaktırmadan bir haftanın geçmesini bekleyeceğiz.

Slm kizlar nasilsiniz 24 mart transfer tarihim 3 gundur lekelenmem var coook canim sıkkın sizde durumlar nasil yardimci olun nolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…