Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bu sefer hamilesiniz ama stress çok etkiliyor. Bende 3. Kezde yüzümüz güldü bende kafamda bir sürü sorular ama bu beta degerleri net acık 2 Kat artmış yanı iyi yolda.

Canim benim bugün 10 gun 118.30 cikti hocaya sordum 70 alti çıksaydı sıkıntı dedi bazen emriyo 48 saatte bazen 4 yada 5 günde tutunabiliyormus değer farklı olabiliyormuş bende korkuyorum ama buna sukur inan buna sukur

Ayy evet askin ablayla ben aylardır konuşuyorum beni hep cesaretlendirdi cok sukur onunla birlikle haberi almak nasip oldu
Cok sukur biz askinla ayni zamanlar transfer olmusuz kizlarmz yasitiyi ki selen hocaya gitmssnz nasibiniz orasiymis saglikla kucagnza alrsnz insallah

Benim de 29 mart ta oldu 2 adet dondurulmuş 3.gün embriyosu test günüm 10 Nisan :)
Üçümüz de hemen hemen aynı zamanlarda alacağız inşallah iyi haberleri. Adlarınızı aklıma yazdım hemen.

Merhaba MorDeno, beni de tablonun son kısmına ekler misiniz? 3. Deneme, 3. Gün embriyosu, 31 Mart transfer, test tarihi 12 Nisan

Bir de ben Erzurum Ünv Hastanesinde yaptırdım.

Canım korkulacak hiç bişey yok gayet güzel değerin. Benim ablamın 12. Gün 20 di düşün 14. Gün 40 dı ve şuan yiğenim 3 yaşında. Rabbim ol dedikten sonra herşey oluverir. Hiç korkma

Sagol canım benim Allah razı olsun kananamam duruyor gibi İnşaallah bebeğime zarar gelmeden evime dönebilirim
Dualarım seninle rabbimin izni ile güzel olucak herşey. Mesajını gördüğümden beri aklımdan çıkmıyorsun sürekli dua ediyorum inşallah güzel sonuçlar alırsın ben inanıyorum. Evladın da annesi gibi savaşçı olucak . Moralini yüksek tutmaya çalış canım. Elini evladının üzerine koy ve bildiğin tüm duaları oku ve geçicek inşallah miniğim de. Çok iyi geliyor emin ol

Ayy evet askin ablayla ben aylardır konuşuyorum beni hep cesaretlendirdi cok sukur onunla birlikle haberi almak nasip oldu
Ayşegül hanım videonuzu gördüm daha doğrusu bahceci doktorlarına günlük bakıyorum:) siz oldugunuzu bilmeden izledim çok duygulandım cok da sevindim rabbim tamamına erdirsin inşallah
Bende kendimi hayal ettim rabbim yaşamayan herkese(hepimize) nasip etsin inşallah. Tekrardan hayırlı olsun size de

Sagol canim cok şaşırdım cok sevindim değişik duygular daha kendimi yeni topladım calla bütün gün ağladım

Yaptırmadım ama sormuştum kriterlerine uyuyorsa ilaclarinin belli bir yüzdesini ödüyorsun ama bazı özeller de devletten heyet raporu alınca geçerli oluyor ilk kez mi yapticaksin
Şu an aşılama sürecindeyim bu bitince düşünüyoruz da Edirne'de bir hastanede çok iyi doktor var dediler bide İstanbul'da sadece tüp bebek uzerineymis oda devletimis galiba araştırıyorum şimdiden karar vermek zor

Merhaba çok geçmiş olsun bende çarşamba günü yoğun bir kanama yaşadım ertesi güne kadar devam etti şu an evde dinleniyorum çarşamba doktor kontrolüm var Allah büyük inşallah yüzümüzü guldursun

Allah yardımcınız olsun, inşallah düzelecek bebeğiniz sizinle kalacak lütfen umudunuzu yitirmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…