Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

İnşallah seninde pozitif olur canim bu kadar adet ağrısı çekenin pozitif olurmu bilmiyorum yaa hic hamile kalmadimki
Gebelik belirtileri ile adet belirtileri aynı
Sabahki yerleşme kanamasıdir.benim ilk çocuğuma gebelik te bir iki damla.geldi,adet oldum yine olmadi dedim hatta eşime de ,sonra ertesi güne kadar hiç birşey gelmedi ,tam gunuydu adetin ,ilk idrarda silik 2.cizgiyi gördüm sonra kan verdim pozitifi gördüm oğlum simdi 11 yaşında
Seninde pozitif ben inanıyorum
Yarın pozitif haberini alicaz inşallah gönlünü ferah tut uyumaya calis pozitif dusun

Insallah canim cok üzdüm kendimi bugun eşimde cok kizdi artık su saatten sonra düşünmeyecegim su saatten sonra elimden bisey gelmeyecek Allahima sığındım sagolun kizlar gerçekten

Kızlar merhaba bende climara bant kullanıyorum dondurulmus embriyom var ayın 9 da transferim olucak inşallah yalnız bu bant çok kaşıntı ve yara yaptı bende kabardı etti napcagımı şaşırdım artık .

Bu hastanelerde yatalak olduğun zaman erkeklerinkine ördek diyor lar hani ama ben fazla bekledim zor girdim kasık ağrısı işlem esnasında çok zorlandım biraz abartmışim suyu sanırım yetmedi kalanı tuttum bir saat sonra yaptım ben doğumda yaşamadım öyle daha işlem masasında koydular ameliyathanede sürgüyu bide ultrason la bastırıyor Dr benim açımdan çok iyi net di herşey çok güzel dedi

Kızlar merhaba bende climara bant kullanıyorum dondurulmus embriyom var ayın 9 da transferim olucak inşallah yalnız bu bant çok kaşıntı ve yara yaptı bende kabardı etti napcagımı şaşırdım artık .
Alerji yapmış olmasın Dr una mutlaka bildir

Ayıp olmazsa eğer özür diliyerek bu fotoyu koyuyorum

Eklentiler

• EF25B42B-433C-47C8-9AAF-3D40EF7596F2.jpeg
    209,1 KB · Görüntüleme: 59
  • 459BCC87-094B-4F23-AB43-553098CA25B5.jpeg
    197,6 KB · Görüntüleme: 60
Canım bende de kaşıntı oldu kaşıma diye uyarmışlardı beni ilk kullanışım yarın çıkarıcam bakalım yara yaptı mı bilmiyorum ama çok kaşınıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…