Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar climara bant kullanan var mı aranızda varsa yanında estrofem kullandınız mı ve kaç tane kullandınız bana hem bant hem günde 6 estrofem verdi doktorum çok gibi geldi
Ben sadece bant ama bantin dozu 4 tane falan cikmisti suan 2gune bir 2 doktorunuza guvenin ne diyorsa yapin:KK66:hayirli sonuclar

Niye olumsuz dusunuyorsnki kahverengi leke adet degilki her zaman
Benim de 8-9. Günlerde kahverengi akıntım oldu ama 9. Gün 355 inşallah yrn (cuma) değer yükselir 🙏🏻Ama her kahverengi akıntı olmadıgına işaret değil enox gibi kansulandırıcı kullanıyorsan yada adet günüyse olabilir Rabbim hakkımızda hayırlısını evladımızı kucagımıza almak nasip etsin🙏🏻🦋

Benim de 8-9. Günlerde kahverengi akıntım oldu ama 9. Gün 355 inşallah yrn (cuma) değer yükselir 🙏🏻Ama her kahverengi akıntı olmadıgına işaret değil enox gibi kansulandırıcı kullanıyorsan yada adet günüyse olabilir Rabbim hakkımızda hayırlısını evladımızı kucagımıza almak nasip etsin🙏🏻🦋
Benimde öyle olur inşallah canim yarin belli olacak inşallah

Yarin kacta gideceksin hayirli haberler insallah erken uyu ki gecsin vakit🤗
Uyuyabilsem keşke zaten iğne yerlerimden zor uyuyorum sabah 9 da gidilen canim 10 gibi belli olur bakalim ya sadece cok az kahve leke geldi bütün gün başka hiç bisey gelmedi dun adet olmam lazımdı bugun 1 gun geçti insallah gebelik vardır 😪🤲😪🤲😪🤲🤲🤲🤲🤲

Uyuyabilsem keşke zaten iğne yerlerimden zor uyuyorum sabah 9 da gidilen canim 10 gibi belli olur bakalim ya sadece cok az kahve leke geldi bütün gün başka hiç bisey gelmedi dun adet olmam lazımdı bugun 1 gun geçti insallah gebelik vardır 😪🤲😪🤲😪🤲🤲🤲🤲🤲
Yerlesme kanamasidir cnm guzel haberlerle geleceksin insallah🤗

İnsallahhh gerçekten bunaldım bu adet ağrısından stresten korkudan Allahim hakkımızda hayırlısı diyorum sabir diyorum sürekli dua ediyorum valla ya 🤲😪🤲🤲🤲
INsallah hayirlisiyla olacak biz de oyle beklemedeyiz senin yarin son artik canim:)

Ben önceki tup bebeğim dede bunlara benzer iğne ilac kullanmıştım adet olmustum diye hatırlıyorum valla hepinizi bunalttim biliyorum yarin insalalh pozitif haberini alirim 🤲😪😪
Kiz cok stres yapion valla yapma rahat ol guzel olcak sonu😃

X