Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlar climara bant kullanan var mı aranızda varsa yanında estrofem kullandınız mı ve kaç tane kullandınız bana hem bant hem günde 6 estrofem verdi doktorum çok gibi geldi

Kızlar climara bant kullanan var mı aranızda varsa yanında estrofem kullandınız mı ve kaç tane kullandınız bana hem bant hem günde 6 estrofem verdi doktorum çok gibi geldi
Ben sadece bant ama bantin dozu 4 tane falan cikmisti suan 2gune bir 2 doktorunuza guvenin ne diyorsa yapinhayirli sonuclar

Niye olumsuz dusunuyorsnki kahverengi leke adet degilki her zaman
Benim de 8-9. Günlerde kahverengi akıntım oldu ama 9. Gün 355 inşallah yrn (cuma) değer yükselir Ama her kahverengi akıntı olmadıgına işaret değil enox gibi kansulandırıcı kullanıyorsan yada adet günüyse olabilir Rabbim hakkımızda hayırlısını evladımızı kucagımıza almak nasip etsin

Benimde öyle olur inşallah canim yarin belli olacak inşallah

Yarin kacta gideceksin hayirli haberler insallah erken uyu ki gecsin vakit
Uyuyabilsem keşke zaten iğne yerlerimden zor uyuyorum sabah 9 da gidilen canim 10 gibi belli olur bakalim ya sadece cok az kahve leke geldi bütün gün başka hiç bisey gelmedi dun adet olmam lazımdı bugun 1 gun geçti insallah gebelik vardır

Yerlesme kanamasidir cnm guzel haberlerle geleceksin insallah

İnsallahhh gerçekten bunaldım bu adet ağrısından stresten korkudan Allahim hakkımızda hayırlısı diyorum sabir diyorum sürekli dua ediyorum valla ya
INsallah hayirlisiyla olacak biz de oyle beklemedeyiz senin yarin son artik canim:)

Ben önceki tup bebeğim dede bunlara benzer iğne ilac kullanmıştım adet olmustum diye hatırlıyorum valla hepinizi bunalttim biliyorum yarin insalalh pozitif haberini alirim
Kiz cok stres yapion valla yapma rahat ol guzel olcak sonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…