Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Sıkıntı yapmayin dr unuz degerlendirir internette hersey yaziyor bilemeyiz.tup bebek oncesi mi bakildi
Hayır ben 3 aylık evliyim hamilelik olmayınca hormonlara baktirmak istedim. Eşimde spermlerine baktirdi oda 20milyon cıktı daha yolun başındayız yaş 35 olunca acele ediyorum maalesef çocuk için 😔

Hayır ben 3 aylık evliyim hamilelik olmayınca hormonlara baktirmak istedim. Eşimde spermlerine baktirdi oda 20milyon cıktı daha yolun başındayız yaş 35 olunca acele ediyorum maalesef çocuk için 😔
Insallah gonlunuze gore olur Allah kolaylikla bu duyguyu yasamayi nasip etsin:KK66:

Evet canım benim de 2 gündür belim ağrıyor bugün 7. Günüm 5.günde ve dün idrar da pozitif gördüm çok şükür. Şu an belirti diyebileceğim bel ağrısı ve göğüslere dolgunluk başladı
Ayni tarihte transfer olmusuz benimde bugun 7. Günüm insallah pozitifin darısı benim başıma ☺☺

En son 1.47 çıktı canim 17 toplandı 2 tane 5. Gun 4 tane 6. Gun emriyosu dolduruldu
Benım de 1.35 ama benım 6 yumurtama işlem yapıldı.Sayın çok güzelmiş inşallah güzel sonuçların olur Acaba doz ile mi alakalı yumurta sayısı. Ben 150 mg ile başladım 225 ile opuya gittim.

Benım de 1.35 ama benım 6 yumurtama işlem yapıldı.Sayın çok güzelmiş inşallah güzel sonuçların olur Acaba doz ile mi alakalı yumurta sayısı. Ben 150 mg ile başladım 225 ile opuya gittim.
Ben 18 gun iğne kullandım neredeyse cok yavaş büyüdüler kesinlikle ilac dozu alimi cok onemli

X