Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Genelde doktorlar rahim dinlendirme yapıyormuş o yüzden dondurulmuş tercih ediliyor sanırım doktorlar tarafından bu sitede okudum:) inşallah hayırlısıyla hepimiz bu süreci olumlu ve sağlıklı bir şekilde tamamlarız🤗
Insallah inşallah benim bu 2. Denemem ilkinde embriyomuz bolunmedi 3. Gün 3 e bölündü hemen transfer ettiler olmadı bu ikincisinde 5. Gune giden oldu cok şükür dondurulmuşun o yönünü bilmediğim için bende söylemedim doktor da söylemedi

Ne kdar fazla o kdar iyi mi acaba? Ya da oyle birsey dusunmek yanlis mi? Benim 13mm civariydi ve fazla olmasi da galiba sorunmus ve hala estrofem kullaniyorum. Doktorumla da cok fazla temas kuramiyorum.
Fazla olan kötü olsaydı doktor transferi de yapmazdı ki en iyisini doktor bilir bence

Insallah inşallah benim bu 2. Denemem ilkinde embriyomuz bolunmedi 3. Gün 3 e bölündü hemen transfer ettiler olmadı bu ikincisinde 5. Gune giden oldu cok şükür dondurulmuşun o yönünü bilmediğim için bende söylemedim doktor da söylemedi
İnşallah bu defa hayırlısıyla emeklerinizin karşılığını alırsınız ☺️ Ben de açıkçası hiç karışmadım pek bir şey de sormadım nasıl uygunsa öyle yapar diye doktor

İnşallah bu defa hayırlısıyla emeklerinizin karşılığını alırsınız ☺️ Ben de açıkçası hiç karışmadım pek bir şey de sormadım nasıl uygunsa öyle yapar diye doktor
Aminn inşallah hepimiz hayirli sonuc aliriz bende alırım inşallah:) bende ilkinde cok heyecanlıydim hep sürekli biseylere bakiyor okuyordum bunda doktor ne dediyse onu yaptım transfer aşamasına kadar hersey rast gitti cok şükür inşallah sonu da öyle olur 🙂

Aminn inşallah hepimiz hayirli sonuc aliriz bende alırım inşallah:) bende ilkinde cok heyecanlıydim hep sürekli biseylere bakiyor okuyordum bunda doktor ne dediyse onu yaptım transfer aşamasına kadar hersey rast gitti cok şükür inşallah sonu da öyle olur 🙂
Amin insallah sonu guzel olur:)

İnşallah hayırlısıyla pozitif olur sonucunuz 😊 ben olacağı varsa olur modundayım. Çevreme bakıyorum dinlenen kendine çok dikkat edenlerin de negatif çıkabiliyor, hiç dinlenmeyen gezen tanıdıklarım oldu pozitif çıkan. Her halde olacağı varsa oluyor:)

Arkadaşlar merhaba direk mesaj olarak nasil yazilir yapamadım:)bende o yüzden cevapla yaparak yazayım dedim
Sizi takip ediyorum masallah bir çok pozitif haber de okudum dün bende heveslendim normalde kan testine kadar bakmayacaktim ama idrar testi yaptım dün bu saatlerde yaptım 6. Günüm dü bisey çıkmadı cok üzüldüm açıkçası erkenmi bilemedim daha erken yapıp çıkanlarda olmuş idrar da çıkmayıp kanda çıkanlarda. Benimki de insallah kanda çıkar idrar erken olmuştur.
Benim transferim taze 5. Gün transferiydi takip ettiğim kadarıyla çoğunluk sanki dondurulmuş acaba benim ki dondurulmuş olmadığı için mi tutmadı (yani daha var ama kan tahliline )bilemedim bende acaba dondurulmuş mu deneseydim ? Taze transfer olup da pozitif görenler var mi acaba Simdiden cevaplayan arkadaşlara teşekkürler

Merhaba hoşgeldin. Testi çok erken yapmışsın. Transfer gününü sayma 10. gün test yap. Kalbini ferah tut Allah en hayırlısını bilendir. Olacak olduktan sonra dondurulmuş, taze fark etmiyor. Benim taze transfer mesela tuttu. Bol bol dua et hakkımızda hayırlısı

İnşallah hayırlısıyla pozitif olur sonucunuz 😊 ben olacağı varsa olur modundayım. Çevreme bakıyorum dinlenen kendine çok dikkat edenlerin de negatif çıkabiliyor, hiç dinlenmeyen gezen tanıdıklarım oldu pozitif çıkan. Her halde olacağı varsa oluyor:)
Insallah :)Aynen orası öyle nasip olunca oluyor bende ilkinde dikkat ettim sonrasında hevesim kırılınca cok esirgemedim bu sefer hakkımızda hayirlisi

Merhaba hoşgeldin. Testi çok erken yapmışsın. Transfer gününü sayma 10. gün test yap. Kalbini ferah tut Allah en hayırlısını bilendir. Olacak olduktan sonra dondurulmuş, taze fark etmiyor. Benim taze transfer mesela tuttu. Bol bol dua et hakkımızda hayırlısı
Hosbuldum :)evet dun burada herkes test yapınca bende gaza geldim yapayım dedim. Size de hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız insallah :)
Bol bol dua ediyorum olursa şükredip dua etmeye devam edeceğim olmazsa da sabredip yine dua etmeye devam edeceğim elimizde gelen en güçlü silahımız dua Rabbım hepimizin duasını hayırlısı ile kabul etsin 🙏

Transferi yeni olan arkadaslara kisaca sunu soylemek istiyorum ben transferin 6.gununden 8.gunune kadar cok agladim esimle kavga ettim ve gruptakilerden Allah razi olsun cok moral verdiler ama 9.gunde gidip kan vereyim ilaclarimi keseyim bu sinire strese tutmaz dedim ki test yaptik ve beta yerine gebelik kitinde incelme yapmislar ilk defa duyduk pozitif dedi ben de hayir degil diyince hemsire sok oldu benim tavrima yani Rabbim isterse akmayan su akar yagmayan yagmur yagar yeter ki Kunfeyekun ol desin ben hazirlamistim kendimi yeni surece cunku dondurulmus kalmamisti sizler benim gibi panik olmayin Rabbimin hazinesinden her sey selam ve dua ile

X