Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bulamazsan ben sana atarım canım maneviyatı çok yüksek bir dua ben tedaviye başlamadan önce geceleri sürekli okurdum istediğin şeyi duayı okurken içinden geçiriyosun. Şükür rabbime ben istediğimi alıcam. Rabbim sana da istediğin şeyi hayırlıca nasip etsin ♥️🙏
Inşallah canim Ozel mesaj atabilirmisin😍

Listemizin son hali....

MorDeno3. deneme / Antalya IVF5.gün embriyosu 2 embriyo 4aaTransfer yapıldı.Sonuç 20 Mart
gs903. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı.POZİTİF :anneadayı:
Adanaaz01:KK71:1. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF :anneadayı:
catpersoncatlover:KK71:1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 3abTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF :anneadayı:
Kelebekbu :KK71:5. deneme / Acıbadem Maslak5. gün embriyosu 2 embriyo bbTransfer yapıldı. 2 MartPOZİTİF
:anneadayı:
Yenidelhi :KK71:1. deneme / Antalya IVF5. gün embriyosu 1 embriyo 4aaTransfer yapıldı. 4 MartPOZİTİF
:anneadayı:
The best2. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 13 Mart
Luthientr1. deneme / Bursa Jimer Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
agustos721. deneme / Uludağ ünv. Hast5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 15 Mart
nejla862. deneme3. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
MinigimiziBeklerken1. deneme / Bahçeci Umut5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 2 MartSonuç 15 Mart
Emelguclu891. deneme 5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 3 MartSonuç 15 Mart
-bridget-1. deneme / Acıbadem Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
KAYRAMMMM2. deneme3. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 17 Mart
BMerveee2. deneme / Diyarbakır5. gün embriyosu 2 embriyo aaTransfer yapıldı. 5 MartSonuç 17 Mart
sevgiizeynep1. deneme /Prof. Ali Rüştü Ergür5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer yapıldı. 6 MartSonuç 17 Mart
Ecem Kelebek2. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 18 Mart
cdkro2. deneme3. gün embriyosu 2 embriyo 3aa-3bTransfer yapıldı. 9 MartSonuç 19 Mart
Melissss_93941. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
Htckbr893. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 8 MartSonuç 20 Mart
teacher161. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer yapıldı. 10 MartSonuç 22 Mart
mellovin1. deneme/ Bahçeci Fulya5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 9 Mart ???
aylinnaylinn1. deneme/ Tavmergen5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 13 Mart
cimcimeecimcime5. deneme5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer tarihi 16 Mart
Selinos1. deneme / Acıbadem Kayseri5. gün embriyosu 2 embriyoTransfer tarihi 17 Mart
ogrtmn331. deneme / Acıbadem Adana5. gün embriyosu 1 embriyo 4abTransfer tarihi 18 Mart
Hifa272. deneme5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 18 Mart
ramrod2. deneme6. gün embriyosu 1 embriyoTransfer tarihi 22 Mart
Obayram1. deneme5. gün embriyosu 2 embriyo17 Mart kontrol/ 22 Mart?
mayamaya111.deneme / yurtdışı5. gün embriyosu 1-2 embriyoTransfer tarihi 23 Mart
_Citlembik_5. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4ab-3ab17 Mart kontrol
Whiterose893. deneme / Bahçeci tüp bebek2 embriyo 4bc- 3bc22 Mart kontrol
demede5. deneme / Bahçeci tüp bebek5. gün 1 embriyo 4ab?
Arestifah1. deneme5.gün embriyosu 2 embriyo?
Alis883. deneme / Bahçeci tüp bebek1 embriyo?
Sabr-Sukur-Dua1. deneme / Ankara Memorial5. gün embriyosuRahim dinlendirmede. Nisan
Cansmi1. deneme / Trakya ünv.5. gün embriyosu 1 embriyoTransfer İPTAL- Devam
Slm kızlar listeye benide ekleyin yarın yumurta toplamı işlemim olcak hayırlısı inşlh

Kızlar nasıl anlatsam 🙄fitili koyarken her zamankinden farklı sanki şiş gibii hissediyor musunuz benim elime değen yerler besbelli şiş ayy😲 zor gidiyor yani resmen vajina kendini kapatmış Giriş çıkış yok deeyoo😹😹😹
Ben de hissediyorum ilk zamanlara gore bi daraldi biseyler oldu😂😂

Merhaba , test günümüz aynı ☺️ben 19 martta transfer oldum . İlk denemem 5. Gün tek embriyo transfer edildi .İnşallahgüzel sonuçlar alırız az kaldı .
[/QUOTE]
Benimle ayni gun

Kızlar nasıl anlatsam 🙄fitili koyarken her zamankinden farklı sanki şiş gibii hissediyor musunuz benim elime değen yerler besbelli şiş ayy😲 zor gidiyor yani resmen vajina kendini kapatmış Giriş çıkış yok deeyoo😹😹😹
Evet bugün ben de hissettim bu tarz bisi, kapali gibi degil ama sis gibi anlayamiyirum neler oluyor😁

Ben senden sabırsız çıktım canım😀 dün önceki gün test yaptım bugün de yaptım pozitif çok şükür her seferinde biraz daha belirgin çıktı şükür pazar günü de kan testi inşallah onda da güzel değer çıkar. Seni de tebrik ederim rabbim sağlıkla kavuştursun yavrularımıza bizi
Maşallah🧿 çok sevindim😇 inşallah sağlıklı olurlar 🙏🙏🙏

Masallah hayirli olsun sağlıkla ilerlesin insallah 😊
Kaçıncı gün embriyosuydu acaba birde dondurulmus mu taze transfer mi
Tesekkur ederim 😇 taze transfer 5 gün embriyosuydu ilk denememdi zaten 1 yumurta kalmıştı o da tuttu çok şükür 🙏🙏🙏 darısı istleyenlerin başına inşallah

X