Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Transferi yeni olan arkadaslara kisaca sunu soylemek istiyorum ben transferin 6.gununden 8.gunune kadar cok agladim esimle kavga ettim ve gruptakilerden Allah razi olsun cok moral verdiler ama 9.gunde gidip kan vereyim ilaclarimi keseyim bu sinire strese tutmaz dedim ki test yaptik ve beta yerine gebelik kitinde incelme yapmislar ilk defa duyduk pozitif dedi ben de hayir degil diyince hemsire sok oldu benim tavrima yani Rabbim isterse akmayan su akar yagmayan yagmur yagar yeter ki Kunfeyekun ol desin ben hazirlamistim kendimi yeni surece cunku dondurulmus kalmamisti sizler benim gibi panik olmayin Rabbimin hazinesinden her sey selam ve dua ile
Masallah masallahh hayirli olsun gozunuz aydın:)oyle Rabbım dilemedikçe insan dileyemez.. bende bazen çok umitleniyorum hayal ediyorum pozitif olduğunu sonra birden aklıma olmadığı geliyor surecler bu sefer nasil yapılacağını.... bir suru şey Rabbım ya rahim ismi hürmetine bize rahmet etsin yüzümüz gülsün inşallah

Merhaba hanımlar ne zamandır okuyorum burayı ama şimdi yazabildim:) pozitif olanların hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin. Benim de 2. denemem olacak. 2 tane dondurulmuş 3. Gün embriyosu transfer edilecek pazartesi günü. Galiba grupta son transfer olacak olan benim :))
Hayırlı uğurlu olsun inşallah siz de pozitifi görür evlatlarınızı sağlıklı sıhhatli kucağınıza alırsınız

Kızlar bisey soracağım pozitif olanlar bel ağrısı çekti mi benim 7.gunum bugun belim ağrıyor birkaç gündür normal adet tarihim 30 mart
Evet canım benim de 2 gündür belim ağrıyor bugün 7. Günüm 5.günde ve dün idrar da pozitif gördüm çok şükür. Şu an belirti diyebileceğim bel ağrısı ve göğüslere dolgunluk başladı

X