Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Adet sancısı bende de vardı ama geçti, geçince de ayrı bi stres oluyor insan. 5.gün dondurulmuş embriyo benimde . Transferin 8. Günü.
Allahım inşallah ben de pozitif görürürüm. Benimde dondurulmuş embriyo 5. Gün bakalım belime ağrı giriyo böyle sanki üşütmüş gibi arada burnum akıyo kasıklarım ağrıyor birde bacaklarımın iç kısımları sızlıyor inşallah belirtilendir

5. Gün benimde ağrım var işte sanki adet olucakmışım gibi. O yüzden korkmaya başladım tutmadı gibi düşünmeye başladım. kaçıncı gün embriyosu senin
Canım senin adet günün ne zaman ? Benim yine sancılar arttı 2. Gün sonra normalde oluyor adet bir gün sonrası da test günüm stres oldum iyice

Canım senin adet günün ne zaman ? Benim yine sancılar arttı 2. Gün sonra normalde oluyor adet bir gün sonrası da test günüm stres oldum iyice
5 gün var daha adetime ama işin garibi adet olucağım zamanlarda da 1 hafta öncesinden ağrılarım başlardı göğüslerim şişerdi aynı şeyleri tekrar yaşıyorum. Tek farklı yanı bazen kaşıklarımda farklı bi ağrı farklı bir sızı hissediyorum

İnşallah bu sefer sağlıkla gelir doğar rabbim hepimizin ki ni korusun kavuştursun bize. Dileyen herkese nasip etsin hala heyecanım ı dindiremedim bakıp bakıp duruyorum test biraz daha belirgin oldu bekleyince
Yaaaa sevincin çok güzel inşallah güzel haberi verirsin bize kan sonucunda. Allahım hakkımızda hayırlısını versin. Vatanına milletine peygamber efendimizin yolunda giden güzel yavrular nasip etsin

Benim transferin 5. - 6. günleri ateş oldu azcık ve üşütmüş gibiydim burnum akıyordu boğazım kuruyordu heveslendirmiş olmiyim seni ama belirti olabilir bunlar

Yaaaa sevincin çok güzel inşallah güzel haberi verirsin bize kan sonucunda. Allahım hakkımızda hayırlısını versin. Vatanına milletine peygamber efendimizin yolunda giden güzel yavrular nasip etsin
Amin inşallah canım aynı sevinci sende yaşıycaksın inşallah burdaki herkesde rabbim hepimizin duasını kabul etsin gönlümüzdeki ni nasip etsin bize.

Aynı şeyleri bende yaşadım canım transferin 7. Günü felandı benim sanırım

Benim de aynı senin gibi 5 gün öncesinden agrım oldu göğüslerim resmen patlayacak gibi şişti 2 gün agrım azaldı şimdi tekrar sancı bakalım inşaallah adet olmam

çok teşekkür ederim yanıtınız için çok geçmiş olsun öncelikle. Evet laparoskopide aslında bir nevi ameliyat, çünkü örneğin tüpler fazla deforme olduysa bu operasyonla alınabiliyor. Bilemedim Perşembe günü doktorla görüştükten sonra bir karar vermek lazım.

Benim transferin 5. - 6. günleri ateş oldu azcık ve üşütmüş gibiydim burnum akıyordu boğazım kuruyordu heveslendirmiş olmiyim seni ama belirti olabilir bunlar
Ağzından bal damlıyor allahımmm inşallah. Bugün annemin yanına gittim ateşim varmı bi baksana anne diye yok dedi ama sanki var gibiydi. Bilemedim. Çokta heveslenmeyim kursağımda kalmasın

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah güzel haberler alırsın sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…