Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Aralık ta histeroskopi oldum ben canım aşırı enfeksiyondan sağ tüpün neredeyse kapanmak üzere olduğunu öğrendim Dr açmış sağolsun sonrasında rahmin dinlenmesi toparlanması gerekiyor transferim martın 18. De oldu bu operasyon yumurta rezervine zarar vermiyor hatta işlem sanrası kendiliğinden gebe kalan Bi çok insan varmış transferi de hesaba katıp plan yap canım şifa olsun şimdiden İNŞAALLAH
yaa gerçekten çok teşekkür ederim detaylı yazdığınız için..🙏 Bende de benzer bir durum var ama kimse tam tanısını koymadı, rahim filminde zar zor geçmişti sıvı, daha sonra kesin tanı için laparoskopi dediler, histeroskopi denmedi hiç.. Demek o da bir çözüm olabilir benim için.. Çok teşekkür ederim tekrar..😘

Herkese merhaba yazılan mesajların çoğunu okudum diyebilirim ☺️ benimde transferim 21 martta oldu bugün 3.günüm. 5.gün embriyosu ve 2 embriyo transfer edildi. Bir liste var sanırım bende ona dahil olabilirim. Allah hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏

Cok tesekkur ederim, insanin iki cift lafa ne kadar cok ihtiyaci oluyor. Ilk tup bebek denemem ,bakalim hayirlisi. Tek embryo transfer edildi.
Yaaa çok mutlu oldum senin adına. Bariz belli gerçekten. Kaçıncı gün embriyosu ydu benim de ilk senem biraz korkuyorum şuan adet ağrısı gibi ağrılarım oluyo geçiyor. Hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏♥️

Arkadaşlar eşimle bir sonraki denemeden önce benim kanallardaki sorunun netleşmesi için laparoskopi ameliyatını tartışıyoruz. Ben öncesinde yumurta toplatıp sonra ameliyat olma taraftarıyım, çünkü bir de yumurtalık rezervlerine zarar gelmesinden çekiniyorum. Bu konuda tecrübesi olanlar fikirlerini paylaşabilir mi?

Bir de histeroskopi tam olarak ne amaçla yapılıyor, laparospiden farkı nedir fikriniz var mı? Şimdiden hepinize teşekkür ederim..
Canım ben histeroskopi oldum. Yumurta büyültme işlemi esnasında kullandığım ilaçlar bende polip oluşturdu. Rahimde et parçası yani. Yumurtam toplandı ondan sonra doktorum transferden önce onu alalım tutunma ihtimalini düşüyor deyince. Transferden önce aldırdım. Hatta doktorum bebek daha iyi tutunsun die rahimin kenarlarına çizik attı. Histeroskopide gebeliğe engel olan bişey varsa rahimde ona bakılıp alınıyor. Laparoskopi de göbekten işlem yapılıyor. Teşhis amaçlı gene Buda.

Kizlar bugun transferimin 5.gunu dunden beri kasik agrim oluyor ara ara kendimi bir anda cok halsiz hissediyorum bi anda bayilcakmis gibi oldum bugun ayrica biraz once midem inanilmaz bulandi yedigim herseyi cikardim acikcasi bunlar beni umutlandiriyor ama ilaclardan da olabilir diyorum🙄

Kizlar bugun transferimin 5.gunu dunden beri kasik agrim oluyor ara ara kendimi bir anda cok halsiz hissediyorum bi anda bayilcakmis gibi oldum bugun ayrica biraz once midem inanilmaz bulandi yedigim herseyi cikardim acikcasi bunlar beni umutlandiriyor ama ilaclardan da olabilir diyorum🙄
Insallah tutunuyordur bebis😍

Herkese merhaba yazılan mesajların çoğunu okudum diyebilirim ☺️ benimde transferim 21 martta oldu bugün 3.günüm. 5.gün embriyosu ve 2 embriyo transfer edildi. Bir liste var sanırım bende ona dahil olabilirim. Allah hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏
Hayirli olsun guzel haberlerinizi bekliyoruz💚

Yaaa çok mutlu oldum senin adına. Bariz belli gerçekten. Kaçıncı gün embriyosu ydu benim de ilk senem biraz korkuyorum şuan adet ağrısı gibi ağrılarım oluyo geçiyor. Hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏♥️
Inan ne belirti anlayabiliyorum nede başka birşey 😁 test sonucu sürekli değişiyor şaşırdım bende kızların tavsiyesi üzerine kan verdim bakalım 5 gibi çıkacakmış. Senin kaç gün oldu transfer. Hepimizin adına olumlu sonuçlar çıksın inş 😊

Inan ne belirti anlayabiliyorum nede başka birşey 😁 test sonucu sürekli değişiyor şaşırdım bende kızların tavsiyesi üzerine kan verdim bakalım 5 gibi çıkacakmış. Senin kaç gün oldu transfer. Hepimizin adına olumlu sonuçlar çıksın inş 😊
5. Gün benimde ağrım var işte sanki adet olucakmışım gibi. O yüzden korkmaya başladım tutmadı gibi düşünmeye başladım. 😔 kaçıncı gün embriyosu senin

5. Gün benimde ağrım var işte sanki adet olucakmışım gibi. O yüzden korkmaya başladım tutmadı gibi düşünmeye başladım. 😔 kaçıncı gün embriyosu senin
Adet sancısı bende de vardı ama geçti, geçince de ayrı bi stres oluyor insan. 5.gün dondurulmuş embriyo benimde . Transferin 8. Günü.

Ben daha fazla bekleyemeyeceğim kızlar 😄 yarın sabah sağlıklı ocağında kan vereceğim. Geç çıkıyor ama olsun beklerim artık 😁

X