Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

kızlar merhaba bugün kan verdim tekrar 12. gün değerim 200. şükürler olsun asla umudunuzu kaybetmeyin bu benim 4.denemem bir tanede oğlum var 5 yaşında Allah hepinizin kucaklarını doldursun (Amin)

Bu güzel haberi birinden duymak çok güzel fakat neden akşam daha köyü sabah daha açık olabilir ki. Hiç anlamadım
Tebrik ederim kızlar çok sevindim sizler adına darısı bizlere inşallah

Arkadaslar bir de yeme icme noktasinda yardimci olablrmsnz .kahve icmem de mesela cay sabahlari fln iciyormsnz?
Ben transferden sonra çay kahve içmedim asitli içecek de çok yağlı baharatlı ağır şeyler yemedim protein sebze meyve ağırlıklı beslendim kuruyemiş yedim bol bol su içtim yürüdüm dolaştım hafif işler yaptım 1 hafta sonra normale döndüm ama ağır asla kaldırmadım uzanmadım çok yormadım kendimi bol bol dinlendim transfer öncesinde 2 hafta izin almıştım sonra işe başladım

Bugün mesajlarimla darladigim selin arkadaşım öncelikle tekrar tebrik ediyorum. Kızlar benim de 5. Gün dondurulmuş embriyo bugün transferimin 8. Günü. Yoğun ısrarınız üzerine gidip kan testi yaptırmıştım . Allaha bin kere sukur benim de 119 cikti test sonucum.. Benim icin cok kiymetli olan bu haberi sizlerin de bilmesini istedim.. Bugüne kadar öğrendiğim birçok şeyi buradan, sizlerden öğrendim.. Daha yolumuz uzun.. Selinin dediği gibi bende mahcubum bu haberi verirken, çünkü gönlum hepimizin olumlu sonuçlar almamızı istiyor. Ama iste herseyin bir vakti var.. ki bir srne once basima birsey gelmisti ve ben kızdım ddm ki allahım bana öyle bi dert verki bu acıyı unutayım. Allah bu derdi verdi bana, tüplerim tıkalı çocuğum olmuyormuş. O günden sonra hep allahım hayırlısını ver demeyi öğrendim.. O yüzden hep diyorum , her hayırda bir ser, her serde bir hayır vardır... sevgilerimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…