Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Silik çizgi var gibi

Aralık ta histeroskopi oldum ben canım aşırı enfeksiyondan sağ tüpün neredeyse kapanmak üzere olduğunu öğrendim Dr açmış sağolsun sonrasında rahmin dinlenmesi toparlanması gerekiyor transferim martın 18. De oldu bu operasyon yumurta rezervine zarar vermiyor hatta işlem sanrası kendiliğinden gebe kalan Bi çok insan varmış transferi de hesaba katıp plan yap canım şifa olsun şimdiden İNŞAALLAH

Bizim merkez yarim saatte eve yolluyo ben azcik unutturursam kendimi biraz daha yatmk istym

Caniim bence var benim 4.gun boyle cikmiştiii sonra koyulaşti diger gune,

Bende gördüm ikinci çizgiyi inşallah kanda da çıkar
Benimde böyle çıktı hatta dün attım. Ama benimki beklemişti

Silik çizgi var gibi

Caniim bence var benim 4.gun boyle cikmiştiii sonra koyulaşti diger gune,

Bende gördüm ikinci çizgiyi inşallah kanda da çıkar
Benimde böyle çıktı hatta dün attım. Ama benimki beklemişti
Ayy inşallah kızlar Allah razı olsun hepinizden heyecanımı sizinle paylaştım ilk yarın sabah ilk idrarda denesem mi bir gün daha beklesem mi eşime bile demeden size dedim yaaa

Ayy inşallah kızlar Allah razı olsun hepinizden heyecanımı sizinle paylaştım ilk yarın sabah ilk idrarda denesem mi bir gün daha beklesem mi eşime bile demeden size dedim yaaa
Bence bekle canim persembe yap koyulaşmayi daha net gorursun ama ben bekleyememiştim vallahiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…