Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Neler oluyor mesela ağrı falan mi ?
Dun geceden beri kasiklarimda agri gelip gidiyo bugun bi anda halsizlestim bayilcak gibi oldum koltuga zor attim kendimi ve ayni anda migde bulantisi zor kostum banyoya yedigim herseyi cikardim. Şimdi gecti ama sanki hic yasanmamis gibi😃

Dun geceden beri kasiklarimda agri gelip gidiyo bugun bi anda halsizlestim bayilcak gibi oldum koltuga zor attim kendimi ve ayni anda migde bulantisi zor kostum banyoya yedigim herseyi cikardim. Şimdi gecti ama sanki hic yasanmamis gibi😃
Ay hadi inşallah ya 🙏. Rabbim nasip etsin hayırlısı ile 🙏

Allahım inşallah ben de pozitif görürürüm. Benimde dondurulmuş embriyo 5. Gün bakalım belime ağrı giriyo böyle sanki üşütmüş gibi arada burnum akıyo kasıklarım ağrıyor birde bacaklarımın iç kısımları sızlıyor inşallah belirtilendir 😔😓
Inşallah öyledir, herkes farklı bisey söylüyor belirtilerle ilgili ama bende bilmiyorm😔

İnşallah pozitiftir aynı anlattığın şeyleri yaşadım bende ama işte pozitif olduğu için mi yoksa ilaçlardan mı bilemiyorum ama inşallah pozitif olduğu içindir
İnsallah psikolojik degildir hee bide bu sabah agzimda degisik bi tat hissettim bide garip pis pis koku geldi burnuma evden enteresan🙄🙄

yaa gerçekten çok teşekkür ederim detaylı yazdığınız için..🙏 Bende de benzer bir durum var ama kimse tam tanısını koymadı, rahim filminde zar zor geçmişti sıvı, daha sonra kesin tanı için laparoskopi dediler, histeroskopi denmedi hiç.. Demek o da bir çözüm olabilir benim için.. Çok teşekkür ederim tekrar..😘
Rica ederim canım ne demek ilk deneme de rahim filmi temizdi ben sonra çok fena hasta oldum Dr enfeksiyon rahmi i kaplamış dedi çok zor da değil Bi kaç gün sonra toparlıyorsun ama sonra çok dikkat et soğuk almamaya özellikle 😘😘😘

Canım ben histeroskopi oldum. Yumurta büyültme işlemi esnasında kullandığım ilaçlar bende polip oluşturdu. Rahimde et parçası yani. Yumurtam toplandı ondan sonra doktorum transferden önce onu alalım tutunma ihtimalini düşüyor deyince. Transferden önce aldırdım. Hatta doktorum bebek daha iyi tutunsun die rahimin kenarlarına çizik attı. Histeroskopide gebeliğe engel olan bişey varsa rahimde ona bakılıp alınıyor. Laparoskopi de göbekten işlem yapılıyor. Teşhis amaçlı gene Buda.
Benim de ilk denemem. Yum. Toplandıktan sonra doktorum histereskopi ile girip bakalım dedi. Ben istemedim. Şimdi sonuç bekliyorm ama eğer tutmazsa histereskopi yaptırmayı da düşünüyorm

Kızlar bende dündendir kahverengi lekelenme var. Aşırı kanama ve aşırı ağrı olmadıkça normal dedi doktorum. Progestan fitile devam, ekstra bir şey yapmıyorum. Kanama yaşayan var mı pozitif sonrası? Beta hcg düşük olduğu için korkuyorum biraz.

Merhabalar 11 martta 3.gün embriyosu transfer edildi bugun 12.günüm 7.günden sonra kasıklarımda ve belimde hafif ağrılarım oldu bugun test yaptım ama çokçok silik 2.çiZgi çıktı 2 gün sonra kandam bakılıcak benim gibi aynı durumları yaşayan varmı acaba

Merhabalar 11 martta 3.gün embriyosu transfer edildi bugun 12.günüm 7.günden sonra kasıklarımda ve belimde hafif ağrılarım oldu bugun test yaptım ama çokçok silik 2.çiZgi çıktı 2 gün sonra kandam bakılıcak benim gibi aynı durumları yaşayan varmı acaba
Hayirli olsun diyelim simdiden cizgi varsa pozitiftir

X