Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hangimize koymuyor ki canım hem maddi olarak harm manevi olarak ben prulotex vuruyorum günde 2 tane kurusu 250 tl birde günde bir tane kan sulandırıcı oda kutusu 280 TL inşallah canım hepimiz pozitif sonuçlar alırız. Ama ufak şeyleri de takmayalım

Doktor transfer olcağım zaman benden progesteron testi istemedi hiç , istemesi mi gerkiyordu? . Hatta hiç kan da vermedim transferden once filan.
Ben de cuma günü kontrole gittim rahim kalınlığına baktı sadece çarşambaya transfer günü verdi. Progesteron iğnesi verdi kalçadan. Çarşambaya kadar yapacağım. Sanırım transferden sonra iğne yerine başka ilaç verecek.

Hanımlar merhaba adana acıbadem de yaptıranlar ne kadar ücret ödediniz SGK indiriminden yararlandıniz mi yardimci olursanız sevinirim
Merhaba canım indirim yok orda tedavi görüyorum ben volkan noyan dan hastane 10.250 alıyor ilaçlar hariç. Dondurma işlemi vs olursa onlar extda ücrete tabi

Kan sulandırıcı oksapar kullanıyorsanız aile hekimi yada kadın doğum doktoru yazıyor

Ben bütün ilaçlara aynen devam ediyorum. Estrofem, progestan fitil ve iğne, oksapar iğne, coraspin. perşembe kese randevu var bakalım eksiltir belki birazını.

Kan sulandırıcı oksapar kullanıyorsanız aile hekimi yada kadın doğum doktoru

Kan sulandırıcı oksapar kullanıyorsanız aile hekimi yada kadın doğum doktoru yazıyor
Evet öyleymiş bende yeni ögrendim elimdeki kutunun bitmesini bekliyorum

Gunde 3 fitil+ gunde 3 estrofem kullaniyordum transfer sonrasi bunlara ek coraspirin hap oksapar igne porgestan igne prednol hap verildi
Kan sulandirici vermelerinin nedeni nedir biliyor musunuz? Bana suana kadar hic verilmedi de merak ettim sadece transfer gunune kdr gunde 3 estrofem 6 progestan fitil kullaniyorum

Kan sulandirici vermelerinin nedeni nedir biliyor musunuz? Bana suana kadar hic verilmedi de merak ettim sadece transfer gunune kdr gunde 3 estrofem 6 progestan fitil kullaniyorum
Ben geç ohss oldum canım gebelik tetikledi şuana kadar 13 kilo su topladım. Tedbir amaçlı başladık biz kan sulandırıcı sına

Progestan igne kalcadan evet benim kalcalarim çürüdü kan oturdu uyuştu ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum herkezde hemen ayni sikayetler var bu igne boyle. Progestanin etkisiyle kabiz oldum

Progestan igne kalcadan evet benim kalcalarim çürüdü kan oturdu uyuştu ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum herkezde hemen ayni sikayetler var bu igne boyle. Progestanin etkisiyle kabiz oldum
Göbekten yapılanı da varmış bana da kalçadan yapılanı verdi doktor. Yumru yumru oldu yaptığım yerler, artık iğne yapacak yer kalmadı aynen kabızlık şikayeti bende de oldu sebze ağırlıklı beslenince düzeldi

Sıcak havlu koyup ovun benim de bezeler oluşmuştu çok iyi geliyor ağrısını alıp dağıtıyor

Rahimdeki kan akişi sorunsuz olsun diye ve tutunursa dusugu egellemek icin canim ben boyle biliyorum

MorDeno hayırlı olsun inşallah canım benim içini ferah tut inşallah iki güne katlanacak o. Söyle düşün hepimiz neredeyse 8.9. günlerde kan verdik kimimizin 40-70-100 çıktı neden benim 100 değil diyeuzulmrdik

Günaydın canım evet bugün biraz daha iyiyim olayın akıbetinin değişebileceğini biliyorum ve moralin önemli olduğunu anladım ama dün başka olaylar da yaşayınca hezeyana kapıldım. Sonuçta kaderimde ne varsa onu yaşayacağım hayırlısını diliyorum

Burada bir arkadaş yazmıştı, bende deneyim dedim ve gerçekten çok faydasını gördüm tavsiye ederim hepinize. Progestan iğne öncesi enjektörü 5-10 dk kadar koltuk altıma koyup ısıtıyorum ve yavaşça yapıldı mı ne ağrı, ne beze, ne morluk, ne uyuşukluk hiçbir şey kalmıyor. Vücut ısısı mucize gibi

Isıtınca içindeki etken maddeler zarar görmüş olabilirmiş hemşireler önermiyorlar bilginiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…