Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Aynı durumdayız. 21.7 çıktı 10. gün. Ben de merakla pazartesiyi bekliyorum. Bu iki gün geçen 10 günden daha uzun gibi geliyor..
Kaderdasim şimdi kızlar bana kızacak ama ben de çok üzdüm kendimi.. çok zor... Kafamda deli sorular

Doktor transfer olcağım zaman benden progesteron testi istemedi hiç , istemesi mi gerkiyordu? . Hatta hiç kan da vermedim transferden once filan.
Genelde istiyorlar ya bende hem rahim kontrolüne gittiğimde hemde transferden 1 gün önce istedi normal çıktı transferi yaptı.

Merhaba , benim de belim cok agriyor bunun sebebi transfer olmadiysaniz estrofemmis, yunurtalari baskiladigi icin yumurtaliklarin agrisi bele vuruyor-mus bana yapilan aciklama bu sekildeydi.

Evet ben sana diyim sen hamilesin sonucunu alinca beni bul

Doktor transfer olcağım zaman benden progesteron testi istemedi hiç , istemesi mi gerkiyordu? . Hatta hiç kan da vermedim transferden once filan.
Benden de kesinlikle istenmedi. Sadece kalinlik bakildi bir kez.ve transfer gunu verildi.
transferi yapilan arkadaslara bir sorum olacak, ilac sayisi transfer sonrasi artiyor mu eksiliyor mu?

Benim karnımda artık iğneden morluklar oluşmaya başladı bebeğin kalp atışları duyulana kadar devam edilecekmiş estrofem ve coraspin de yine öyle Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın cuma günü gelse de testin sonucunu öğrensem

İnşallah O zaman tutunma belirtileridir inşallah. Benim ilk 3 gün kasık bel ağrılarım oldu sonra geçti. Pazartesi günü test yapacağım bakalım

İğneleri neye göre veriyorlar acaba. Günde 4 fitil. Günde 2 tane estrofem- 1 tane kan sulandırıcı hap. Bu kadar bana verilenler
Benim progesteron değerim düşük diye transferin ertesi günü doktor ekledi öncesinde 4 fitil kullanıyordum şimdi hem göbekten iğne 5 günde birde kalçadan iğne oluyorum değere göre sanırım

Benden de kesinlikle istenmedi. Sadece kalinlik bakildi bir kez.ve transfer gunu verildi.
transferi yapilan arkadaslara bir sorum olacak, ilac sayisi transfer sonrasi artiyor mu eksiliyor mu?
Gunde 3 fitil+ gunde 3 estrofem kullaniyordum transfer sonrasi bunlara ek coraspirin hap oksapar igne porgestan igne prednol hap verildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…