Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hayırlı olsun canım. Kızlar ben dün erken gebelik testi yaptım. Silik çizgi çıktı. Arkasından normal gebelik testi yaptım o da silik çıktı. Sevindim heralde hamileyim diye. Bu sabah yine normal gebelik testi yaptım ama ilk idrarimla değil. Hiçbişey çıkmadı. Test tek çizgi çıktı. Bu ki.yasal gebelik ile olsa 1gunde belli olur mu kızlar. Yardımcı olabilir mısınız lütfen.

Kızlar benim bugün transferin 9.günü. Yarin kanda test günüm. 5.gün embriyosuydu. Biraz evvel bir miktar acik kahverengi lekelenmem oldu. Sizce tutulma belirtisi midir? Böyle bir durum yasayip pozitif olan gebe oldugunu öğrenen var mi?

Kaçıncı günün canım ?
canım kaçıncı günün ?

Kaçıncı günün ? Bir de hassas testlerde çıkıyor genelde benim de normal testte çıkmamıştı. Kimyasal olup olmadığı bildiğim kadarıyla kandaki bhcg miktarı kontrol edilerek belli oluyor. Olumlu düşün inşallah testte çıkmamıştır

Merhaba canım indirim yok orda tedavi görüyorum ben volkan noyan dan hastane 10.250 alıyor ilaçlar hariç. Dondurma işlemi vs olursa onlar extda ücrete tabi
Anladım canım teşekkür ederim heryerde ilaçlar dışardan deniliyor zaten nasıl memnun musun peki doktorundan falan bende araştırma yapıyorum da Hatay da oturuyorum adana yakın gidip gelirim düşünüyorum önce bahçeci diye düşündüm ama İstanbul'a gidiş geliş zor olacagindan adana daha iyi diye düşündüm

Teşekkür ederim canım, 5.Gün embriyosu test günü 5. Gündü. Ama 5. Gün hem normal hemde erken gebelik testinde silik cizgi çıktı. 6.Gün yaptığım test ise tek çizgiydi yani negatif. Pzt gidip kan ölçümü de yaptıracağım. Normal günüm perşembe ama.

Inşallah testte problem vardır ne diyelim. Bir tane daha testim olsa yapacağım ama yok. Yarın artık inş.

Rica ederim Benim de 5. Gün embriyosu. 8. Günde hassas testte çıkmıştı. Kanda çıkmayabilir yine 8. Günde

Inşallah testte problem vardır ne diyelim. Bir tane daha testim olsa yapacağım ama yok. Yarın artık inş.

Dinlen falan diyorlar ama en önemli şey stres bence sakin kalmaya çalış. Bazı arkadaşlarda geç çıkmıştı. Ben de ilk yaptığımda negatif çıktı hatta zaten olmadı dedim saldım 3 gün sonra pozitif gördüm testte

Günaydın kızlar bende duramadım evde test vardı yaptım bugün 5. Gün negatif çıktı erken gebelik testti de değildi erken yaptığımın farkındayım moralimi bozmadım Çarşamba günü kan vereceğim. 8. Gün oluyo varsa kanda o zamana çıkar zaten. Hakkımızda hayırlısı inşallah

Vallahi bilemedim ne yapsak , kızlar hep haber verin sonuçlarla ilgili ben yarın bidaha yapıp size de haber vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…