Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Canı m seni hatırlıyorum sanki. Aşırı sevindim. Allah hep katlanarak artırsın inşallah. Hiç belirtinin olmaması benı ayrıca etkiledi. Çünkü benım de yok
Canimm dun hemsire pozitif dediginde inanmadim defalarca tekrar etti cok komikti o anamin insallah canim hepimiz pozitfile ilerleyip kucaklayalimevet belirtim yok garip ama bilemedim

Ovu testlerine güvenmiyorum ben yumurtlama zamanı bile yanlış gösterdiği oluyor. Onu baz alma bence canım. Sen yarından sonra filan erken gebelik testi yap daha garanti.

Ovu testlerine güvenmiyorum ben yumurtlama zamanı bile yanlış gösterdiği oluyor. Onu baz alma bence canım. Sen yarından sonra filan erken gebelik testi yap daha garanti.
Teşekkür ederim canım. Evet hata ettim ama insan ister istemez korkuyor.. Benim evdeki testlerde sorun var bir tane daha ovulasyon testi yaptım bu seferde bomboş. Boşuna üzmeyeceğim kendimi. Ama insanoğlu işte merak adamı öldürür...

Geç tutunmuş olabilir 7. gün erken değil mi?

Keşke bu tezimi hiç söylemseydimNeyse sen pozitifi gördün sonuçta inş ben de görürüm belirtin var mıydı senin
Önceki sayfalarda yazmıştım aslında gün gün. Transferin ilk günleri oldu biraz belirti. Ateşim 37.1’e çıktı grip gibi oldum bi akşam, sonlara doğru da hiç belirti kalmadı regl sancısına benzer çook hafif sancım oldu sırf ara ara hâlâ arada oluyor o

Hayırlı olsun canım inşallah inşallah sımsıkı tutunur bende dakikalar ı sayıyorum çok az kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…