Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Aynen cnm artik bir hava alirsin:)

Saol canım allah razı olsun. Güzel sonuçlar alırsın inşallah ben 12 gün yaptırmıycam test falan sabredicem.

Kizlar yarin saat 11 de transferim var allahin izniyle aradilar bugun. Size bir sorum olacak progestani kalcadan vurduranlar durumunuz nasil benim kalcalarim resmen çürüdü bagzi yerlerinde his kaybi bile var sizde durumlar nasil merak ettim herkezde boylemi

Surekli kolonyayla ovalayin arada buz tutun rahatlatin ovalamak en iyi gelen sey tabiki zor Allah yardim etsn

Bana bu sefer doktor kalcadan sorun oluyor mu dedi yani aile hekimine gidiyorum ama napim dedim gobekten vereyim dedi sadece maliyetli dedi bence gobek daha rahat kalcadan fark yokmus etki acisindan

Bana bu sefer doktor kalcadan sorun oluyor mu dedi yani aile hekimine gidiyorum ama napim dedim gobekten vereyim dedi sadece maliyetli dedi bence gobek daha rahat kalcadan fark yokmus etki acisindan
Ben de ilk kez gobekten kullancm gidip gelmekten daha iyidir ins

Bende başladım dün bu iğneye. Bugün 2.yi vuruldum ölüyorum ağrısından prolutex 250 tl çok fazla gerçekten. Birde 7 tane var içinde 3.5 gün yetiyor. Kalçadan vurulan aile hekimi yazıyor 15 tl ye geliyor 5 tanesi.

Canım senin ikizlerin var demi. Kaçıncı haftada dogdular hamilelik zor muydu . Birde yanlız mi baktin
Evet ikizlerime tek basima baktim hic zor degil cok guzel birduygu rabbim herkese nasip etsin isteyenlere 35.6 gunlik dogdular coksukur kuvese girmediler sadece 33 haftalikta zaten rahim incelligim baya oldu bebeklerim erken olucak diye ciger gelistirici igne virdular bana sayet erken olsa cigerleri tamamlanmis olsun diye coksukur iyikide vurdum o igneyi cunki erken oldular

Hadi ya soyle yapabiliriz bence gebelik testine kadar prolutex insallah gebe kalinca da kalcadan yoksa paraciklar going

Ben göbekten oluyorum morardı benim göbeğimde. Bugün hemşireye sordum koldan devam edin olmazsa dedi. Enoxsu kullanmaya başladım bugün biraz önce vurundum transferden sonra Allah canımı aldı çok acıtıyor

Kolonya iyi geldi bana pamuga dokup surdum.buzun faydasını gormedim.sen dene hangisi iyi gelirse

Herkese merhabalar, transferime daha olduğu için bir süredir sessiz sessiz kenardan takip ettim paylaşımları
Öncelikle güzel haberler alan herkesi tebrik ederim, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, darısı biz bekleyenlere.
Olumsuz sonuçlanan arkadaşlar, vardır elbet bunda da bizim bilemeyeceğimiz göremeyecemiz bir hayır Umarım en doğru ve en hayırlı zamanda alırsınız sizler de güzel haberleri
Ben de bugün kontrole gittim, adetimin 12. Günü estrofemin 10. Günü. Rahim kalınlığım 6,7mm. Doktor gayet iyi gidiyor ama iğnelere başlamadan 8-9mm leri görelim dedi. Geçen haftaki ilk muayanede tahmini salı-çarş demişti ama şimdi perşembe-cumaya kaydı dedi. O da cumartesi 8-9mm olup iğnelere başlarsak.
Bu da içime bir korku düşürdü rahim kalınlığım geriden mi geliyor planlanandan ya da olması gerekenden diye
Bu süreçten geçen birçok arkadaşımız var. Sizler adetin kaçıncı günü iğnelere geçtiniz, kalınlıklarınız nasıldı hatırlıyor musunuz?

Pztsi de benim kontrolum var bakalim ne dicek. Nar suyu icmeyi deneseniz faydasını goren bir arkadas vardi?tahmini transfer ne zmn dedi tarih olarak reglin kacinci gunu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…