Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Günaydın kızlar,benim bugün 7. Günüm ve hadi dedim elimde gebelik testi ve ovulasyon testi var yapayım bir. Gebelik testi yaptım iki çizgi de oluşmadı, bozuk sanırım bir öyle yıkıldım. Ardında ovulasyon yaptım sadece c çizgisi var t boş,yani lh da yükselmemis. Ne düşünsem bilemedim.😐
Ovulasyon testleri yardımcı olur mu sonuç göstermek icin

Günaydın kızlar,benim bugün 7. Günüm ve hadi dedim elimde gebelik testi ve ovulasyon testi var yapayım bir. Gebelik testi yaptım iki çizgi de oluşmadı, bozuk sanırım bir öyle yıkıldım. Ardında ovulasyon yaptım sadece c çizgisi var t boş,yani lh da yükselmemis. Ne düşünsem bilemedim.😐
Moral bozmak yok iyi düşünüyoruz güzel düşünüyoruz hem 7. Gün nedir ki neler gördük burada canım benim💗

Kizlar dun 4 gibi transferm oldu bu sabah 6 gibi kahverengi lekelenme oldu bu normal mi hemsireye yazdim ama henuz donmedi aranizda yasayan varmi bunu?
Normal canım hiç endişelenme işlem sırasında alet falan yerleşince tahriş olabiliyor bunu söylemesi gerekiyordu sen sormadan hemşirenin. Lekelenme olabilir kasık ağrısı olabilir içini ferah tut inşallah yerleşmeye çalışıyordur şimdi bebişin. Benimde bugün 1 buçukta transferim var dua bekliyorum hepinizden inşallah güzel haberler vermek nasip olur hepimiz e

Katılıyorum. Sizlere ayrı ayrı çok dua ediyorum , sizlerle mutlu oluyorum ama sanırım konu kendime gelince elim ayağım dolanıyor.. İnşallah canım inşallah kendi güzel haberimi de vericem..🙏🙏🙏
İnşallah canım sende hepimizde güzel haberler verelim pozitif düşünelim pozitif olsun erken yapmışsın testi herkeste idrara karışma oranı aynı olmuyor hcg de kimisi kandaki 20 30 değeriyle idrarda görüyor kiminde 100 leri geçmeyince idrara karışmıyor. Kaldıki senin test bozuk hiç endişelenme

İnşallah canım sende hepimizde güzel haberler verelim pozitif düşünelim pozitif olsun erken yapmışsın testi herkeste idrara karışma oranı aynı olmuyor hcg de kimisi kandaki 20 30 değeriyle idrarda görüyor kiminde 100 leri geçmeyince idrara karışmıyor. Kaldıki senin test bozuk hiç endişelenme
İnşallah öyledir canım 😘🙏

Normal canım hiç endişelenme işlem sırasında alet falan yerleşince tahriş olabiliyor bunu söylemesi gerekiyordu sen sormadan hemşirenin. Lekelenme olabilir kasık ağrısı olabilir içini ferah tut inşallah yerleşmeye çalışıyordur şimdi bebişin. Benimde bugün 1 buçukta transferim var dua bekliyorum hepinizden inşallah güzel haberler vermek nasip olur hepimiz e
Agri vs soyledi ama hic lekelenmeden bahsetmemişti çok tesekkur ederiim canim amiin inşallahh😍 hiç kasma kendini rahat birak olacagina inandir kendini ki vucudun kabul etsin bebişleri inşallah rabbim yüzunu guldurur🥰

Kızlar transferin 7. günü kan testi yaptım malesef 0,80 yani olumsuz. İlk denememdi ve taze transferdi. Şuan transferin 9. günü opununda 15. Günü adet olmadım henüz. Biliyorsunuz taze transferde çatlatma iğnesi olduğu için iki hafta içinde adet olunuyor zaten. Böyle gecikenler var mı?

Bu idara sıkışık meselesi beni geriyo arkafaslar cuma transfer var yani transferden sonra wc nasil gidilecek tutamazsam nolcak wc gidersem ya embriyo tutunamadan giderse cok korkuyorum
Ben idrara sıkışık girmedim taze transfeer oldugu icin sabah ulatrasyon icin lavaboya gir dediler bana 15 dakika sonra isleme aldilar yani çok çok sıkışık olmuyosun abartmayin sabah kalkinca lavaboya girin kucuk bi su alin yolda onu icin yeterli

İnşallah rabbim burada bulunan bulunmayan evlat hasretiyle yanan herkese hayırlı evlatlar nasip etsin. Zor yokuşlu bir süreç rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın.🙏 Kalbim durucak sanki çok heyecanlıyım 😍🤭

Ya yol bitmiyor resmen bacaklar iptal bende dua et dua edelim birbirimize 💗
Aynen aynı heyecan bende de kızlar yola çıktık rabbim gönlümüzdekini hayırlı Bi şekilde nasip etsin bize işlerimizi kolaylaştırsın. ♥️

X