Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Teşekkür ederim canım evet öyleymişiz ben de okumuştum yazdıklarınızdan bizim olumsuz denemelerimiz oldu maalesef ama bu merkez tamamen farklı yol izliyor diğerinden insallah bu sefer olur
Benim de oldu ve araştırmalarım sonucu bu kliniğin embriyoloji lab. in çok iyi olduğunu öğrendim ve gerçekten çok memnun kaldım. Umarım sonucu da çok iyi olur. Amin

Doktorunuza söylerseniz aslında evde olduğunuz saatlerde ayarlardı iğneleri. Böylece bizede daha kolay olur
4-7 arası herhangi bir saatte yapabilirsin demişlerdi 6 bana uygun diye ben 6 da yaptım ama işte iki üç kere böyle gecikme oldu

Kizlar yarin 14.30ta transferim var çook heyecanliyimm dualarinizi eksik etmeyiin
İnşallah herşey yolunda gider bebeğine kavuşursun canım. Bugün progesteron testi yaptırdın mı benimde perşembe transferim olacak yarın progesteron tahlili istedi doktorum transfer öncesi emin olalım diye

İnşallah herşey yolunda gider bebeğine kavuşursun canım. Bugün progesteron testi yaptırdın mı benimde perşembe transferim olacak yarın progesteron tahlili istedi doktorum transfer öncesi emin olalım diye
Amiin inşallah hepimiz canim istemedi canim hic bahsetmedi boyle bir şeyden

Kızlar merhaba. Normalde test günüm 18 Marttı ancak dün kanamam başladığı için bugün test verdim ve maalesef bebeklerim tutunamamış.. Negatif sonuç aldım Her şey Allahtan. Daha fazla istemekten başka çarem yok. 3-4 ay sonra yine deneyeceğiz. Hepinize bol şans diliyorum. Bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Çok güzel bir grup olduk

Canım Allah sabrını veriyor üzülmemek elde değil tabi ama yine yeniden denemek gerekiyor inşallah çok gecikmeden rabbim nasip eder

Wahtsap grubu kuralimmi arkidisler katilmak isteyen yazsin bana ozelden ekleme yapiyim

Günaydın canım. Evet hep dediğim her nasip vaktini bekliyor.. Yeni bir dönemde güzel umutlarla yeniden başlayacaksın.. İnşallah güzel haberlerini de paylaşıyor olacağız. Tüm dualarımız seninle.Bol şans. Bizi unutma.

Kızlar maşallah maşallah Rabbim sağlıcakla kucağimiza almayı nasip etsin inşallah olumsuz olan kardeşlerim Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin ikiz ikiz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…