Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Yenidelhi Canım günaydın. Sen şimdi hangi aşamadasin. Nereye devam etmeyi planlıyorsun?
Ben haftaya merkeze gidicem kese için galiba kalp atışına kadar onlar ilgileniyor sonrası için de doktora sormayı düşünüyorum biraz internetten araştırma yapicam öyle

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum ne yazık ki 12. Gün testim negatif çıkmıştı benim pazartesi günü adet hemen olunur mu yoksa zaman alır mı acaba

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum ne yazık ki 12. Gün testim negatif çıkmıştı benim pazartesi günü adet hemen olunur mu yoksa zaman alır mı acaba
Canim normal regl gününde de olabilirsin ya da bir iki gun gecikeblr bnm oyle olmustu

Teşekkürler canım sizlerde sonraki süreç nasıl işledi ikinciyi yapmak için belli bir süre beklettiler mi acaba
Yok dondurulmua icin hersey musaitse hemen de baslanabilirdi ama ben maddi fln hazir degildim 1 bucuk yil bekledm pandemi fln

Bulantı yok ama iştahım bi azaldı. Koku hassasiyetim çok, bazı şeyleri yiyemez olmaya başladım kokusundan dolayı. Umarım bulantım olmaz yaa.
Benim de aksine iştahım açıldı her şeyi yemek istiyorum peki bu ne zaman geçer ki. Bu gidişle çok kilo alırım gibime geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…