Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Keşke yapmasaydın canım acele ediyoruz biz kadınlar ben yarın transfer olucam kendime şimdiden yapmıycam test falan diyorum. Bir de sanki adet olucakmışım gibi kasıklarım ağrımaya başladı ilaçlardan mı acaba DİE düşünmeye başladım korktum açıkçası transfere 1 gün kala bir sıkıntı olmaz inşallah

Benim de aksine iştahım açıldı her şeyi yemek istiyorum peki bu ne zaman geçer ki. Bu gidişle çok kilo alırım gibime geliyor
Hiç bilmiyorum ki ben de aşırı deneyimsizim. Ama normaldir herhalde yememezlik etme vücudun ihtiyacı var demek ki.

INsallah mutlu sonucu alrsnzz

Hiç bilmiyorum ki ben de aşırı deneyimsizim. Ama normaldir herhalde yememezlik etme vücudun ihtiyacı var demek ki.
Bir yiyorum bir uyuyorum yemek yaparken uykusu gelir mi bı insanın tencerenin başında pisse de yesek diye değil pisse de gidip uyusam diye bekliyorum

Arkadaşlar kontrolden geldim çok moralim bozuk
Rahim kalınlıgım 15mm gayet iyi ancak sağ tarafımda bir yumurta gelişmiş ilaca ramen kiste dönücek belkide bilmiyorum buna bağlı olarak progesteron da yüksek çıktı transfer iptal 2ay daha
Bikaç güne transfer olucam diye beklerken resmen yıkıldım ama bunda da vardır bi hayır diyorum ne diyim artık gerçekten şaşırdım ne düşüneceğimi
Böyle bi durum yaşayan oldu mu daha önce?

Yasamadim ama bugun son kontrolum var..kan vericem ve rahim kalinligina bakilacak bakalim..insallah bir aksilik cikmaz..cok sancim var çünkü bende de yumurta gelismis midir diye aklima gelmiyr degil.. herseyde bir hayir vardir benim tiroidler yuksek cikti diye 3 aydir erteleniyordu..sıkma canını belki boylesi daha iyi olacaktir..

inşallah hayırlı haberler alırsın canım
Ben Çok şaşırdım hiç beklemiyordum böyle bişey
Önümüzdeki adette vurunmam için lucrin iğne verdi bi sonraki adete kaldı 2 ay daha beklemeye devam
Her şerde bi hayır vardır tabi..
Umarım hepimiz için en iyisi neyse o olur

Benim de pztsi ne dicek balalm:s

Insallah cnim gec olsa bile guzel olsun sonu insallah

Değeri söylemedi canım bilmiyorum o şokla aklıma da gelmedi sormak
Bugün 15.günümdü benim
Ama progesteron yüksek dedi kiste bağlı olarak
Eğer kan değerlerim normal çıksaydı ertelemicekti
Ama değerler usg görüntüsünü destekleyince..

E2 ve progesterona gore karar veriliyor aynen cnm ben de kan verince bakilcak hayirlisi hakkmzda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…