Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ben d anlamıyorum bu millet gidiyo ilk ay opu oluyo 3-5 güne trans oluyo. Toplamda 25.gün her şetiy bitiyor. Biz gidiyoz yok öbür ay gel yok bilmem ne😂
He ya ayni ay olan var ben de rahim dinlendirme dediklerinde sasrmistim ilk denemede taze olck sanyrdm):KK66:gec olsun guc olmasin

Ben d anlamıyorum bu millet gidiyo ilk ay opu oluyo 3-5 güne trans oluyo. Toplamda 25.gün her şetiy bitiyor. Biz gidiyoz yok öbür ay gel yok bilmem ne😂
Dimi aynen öyle ama ben anladım canım benim bu dünyadaki imtihanım sabır her dönemimde kendini gösteriyor. Sonu güzel olur inşallah 😍

Dimi aynen öyle ama ben anladım canım benim bu dünyadaki imtihanım sabır her dönemimde kendini gösteriyor. Sonu güzel olur inşallah 😍
Evet aynen biz de eşimle öyle düşünüyoruz. Yaş desen değil ... 35 inden sonra evlenip ilk ay hamile kalanlar dolu valla.Allah veriyor . Bizlere de nasip eder en yakın zamanda inşalalh. Bu iş sabır işi bunu anladık ama.

Yani çizik atmadı ki 2 tane polip i almış tepecikte de hafif bir zedelenme oldu dedi. Tabi ne kadar hafif kime göre hafif ve neden oldu. Tekrar yanımada gelmedi hastaneden çıkmadan önce😔 bir kaç ay beklicz toparlanması için dedi. Bir kere başlamış oldum bu Dr a da embriyolarım orda olmasa bırakırdım sanırım. Ne kadar kolay birkaç ay beklemek anlamıyorum
Öncelikle geçmiş olsun cnm bende aralıkta olmuştum sağ tüpüm açılmıştı çok zor geçmişti benimki rahmin toparlanması kalı laşması zaman alıyor bu ay anca sonuç aldım 18 inde transfer olacak inşallah Dr ameliyat sonrası sürpriz olur belki kendiliğinden hamile kalırsın demişti kısmet olmadı ama işlem sonrası transfer yapmıyorlar hemen

Yani çizik atmadı ki 2 tane polip i almış tepecikte de hafif bir zedelenme oldu dedi. Tabi ne kadar hafif kime göre hafif ve neden oldu. Tekrar yanımada gelmedi hastaneden çıkmadan önce😔 bir kaç ay beklicz toparlanması için dedi. Bir kere başlamış oldum bu Dr a da embriyolarım orda olmasa bırakırdım sanırım. Ne kadar kolay birkaç ay beklemek anlamıyorum
Çok geçmiş olsun. Ben de poliplerimi ve 2 transferimi tepecikte yaptırdım. Polipte sorun olmadı ama transferler negatif oldu. 2.yi dondurulmuşum olmasa yaptirmayacaktim aslında. Denemek istedim. Keşke yaptirmasaydim. Doktorunuz kimdi?

Evet 20 nin ustu normaldir herhalde cnmm dr lar daha iyi bilir
Ben adetliyken 200 diye demedim canım transfer yapılabilmesi için 200 ün üstünde olması gerekiyormuş adetliyken kaç olacak onu bilmiyorum ben cuma günü kontrole gitmiştim salı günü de transferim olacaktı 181 çıkınca doktor pazartesi tekrar bakalım 200 ün üstünde olmazsa iptal etmek durumundayım demişti sonra 535 çıktı cuma günü transfer oldum

Ben adetliyken 200 diye demedim canım transfer yapılabilmesi için 200 ün üstünde olması gerekiyormuş adetliyken kaç olacak onu bilmiyorum ben cuma günü kontrole gitmiştim salı günü de transferim olacaktı 181 çıkınca doktor pazartesi tekrar bakalım 200 ün üstünde olmazsa iptal etmek durumundayım demişti sonra 535 çıktı cuma günü transfer
Simdi anladim kuzum ben de baktim kontrol gunu verdgm kanlar 300 kusurms aynen ona gore iptal oluyr dmkki

Kızlar merhaba topiginizi uzaktan takip ediyorum uzun suredir pozitif olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum ❤️ Benim de başarısız denemelerim oldu iki transfer oldum ikisi de negatif oldu şimdi sil baştan tekrar başladık tedaviye Antalya ıvf de :) ilk tedavim Antalya memorial de olmustu:) size bir sorum olucak ben yumurta geliştirici iğneleri her gün aynı saatte yapamıyorum evde olamıyorum genelde 6 da yapıyorum ama birkaç kere 6 buçuk bir kere de7 buçukta yapmak durumunda kaldım sorun olur mı?

Kızlar merhaba topiginizi uzaktan takip ediyorum uzun suredir pozitif olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum ❤️ Benim de başarısız denemelerim oldu iki transfer oldum ikisi de negatif oldu şimdi sil baştan tekrar başladık tedaviye Antalya ıvf de :) ilk tedavim Antalya memorial de olmustu:) size bir sorum olucak ben yumurta geliştirici iğneleri her gün aynı saatte yapamıyorum evde olamıyorum genelde 6 da yapıyorum ama birkaç kere 6 buçuk bir kere de7 buçukta yapmak durumunda kaldım sorun olur mı?

Bence saatlerine tam uymalısın. Hatta cetrotide iğnesine mutlüka dikkat edin birisi yumurtanızı büyütürken diğeri çatlamamasını sağlıyor. Benim doktorum çok dikkat ediyordu saatlerine. En fazla 10 dk oynayabiliyordu.

Hoş geldin aramıza. Ben de tedavi sırasında seninki gibi saatlerde 30 dk farkla yaptim hep hatta bı kaç kere Dr a gittiğimde saat 17:00 de yaptılar ve hiç sıkıntı yaşamadım. Sadece yumurta çatlatma iğnesi için önemle saati vurguladı Dr .Aynı merkezdeyiz. Tedavin hayırlı olsun inşallah güzel haberlerini de duyarız.😍🙏

Hoş geldin aramıza. Ben de tedavi sırasında seninki gibi saatlerde 30 dk farkla yaptim hep hatta bı kaç kere Dr a gittiğimde saat 17:00 de yaptılar ve hiç sıkıntı yaşamadım. Aynı merkezdeyiz. Tedavin hayırlı olsun inşallah güzel haberlerini de duyarız.😍🙏
Teşekkür ederim canım evet öyleymişiz ben de okumuştum yazdıklarınızdan 🥰 bizim olumsuz denemelerimiz oldu maalesef ama bu merkez tamamen farklı yol izliyor diğerinden insallah bu sefer olur 🥰🙏🏽

Bence saatlerine tam uymalısın. Hatta cetrotide iğnesine mutlüka dikkat edin birisi yumurtanızı büyütürken diğeri çatlamamasını sağlıyor. Benim doktorum çok dikkat ediyordu saatlerine. En fazla 10 dk oynayabiliyordu.
Bundan sonra daha dikkatli olayım o zaman evde olamıyorum hep aynı saatte de sıkıntı yaşıyorum o yüzden biraz :)

Bundan sonra daha dikkatli olayım o zaman evde olamıyorum hep aynı saatte de sıkıntı yaşıyorum o yüzden biraz :)
Doktorunuza söylerseniz aslında evde olduğunuz saatlerde ayarlardı iğneleri. Böylece bizede daha kolay olur 😊

X