Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Öncekilerde hem stres hem heycan yapardım tık yok belkide iyiye işarettir bu bizim için. Güzel haberlerimizi veririz bizde inşallah
Kaçıncı denemen. Bende de pek heyecan yok benım ilk. Sadece korku var ama olumlu düşünmeye çalışıyorum. Transfer oncesi iğnelerde ve opudan sonra hiç yan etki ağrı yaşamadım. Şuanda da estrıfem2 tane - prog fitil 4 tane kullanıyorum. Yine hiçbir yan etki yok. Belki de vücudum tepki vermıyordur. İyi düşünmeye çalışıyorum hep ben

Kizlar tedaviye baslarken e2 degeriniz kacti regl 2. Gunu merak ettim kac olunca basliyorlar

Eger degerler uygun degilse tedavi diger aya ertelenir demislerdi sonra uygun dediler acaba kac istenen deger

Yok erken gitmiyorum zaten canım haftaya çağırdılar o zaman gidicem. Kan için 2. Değere gerek yok için rahat etsin istiyorsan baktır dediler. Merak ediyorum ama yarın bi baktırırım daha da haftayı beklerim zaten.

Bu arada arkadaslar aranizda rahim cizdirme yaptiran var miydi bu denemesinde merak ettim?

Kizlar tedaviye baslarken e2 degeriniz kacti regl 2. Gunu merak ettim kac olunca basliyorlar
200 üzeri olunca başlıyorlar genelde ama bazı doktorlar 150 üzeri olunca başlıyorlarmış benim 181 çıkmıştı üç gün erteledi doktorum sonra estrofem kullandım 535 çıkınca gün verdi

200 üzeri olunca başlıyorlar genelde ama bazı doktorlar 150 üzeri olunca başlıyorlarmış benim 181 çıkmıştı üç gün erteledi doktorum sonra estrofem kullandım 535 çıkınca gün verdi
Oylemi bak bunu bilmiyorum simdi baktm da 300 uzeri ama onceki tedavilermde farklimis dusuk

Histeroskopi ve laparoskopi diyorsan ben 2. Denemeden sonra yaptırmıştım. Daha sonra kendiliğinden olur dediler olmadı 2 yıl sonra yeniden başladık.
Evet hisyereskopi sonrasi kendiligindn de olan oluyrms hayirlisi bir de bebek tutunsun diye cizdirme oneriyorlar ben kararsız kalip yaptirmamistm

37 idi en son 1500 lerdeydi sanırım. 200 diyenler normali 35-50 bandında değil mi zaten adetken. İnt bakmıştım ben doktor da normal demişti. Yani hiç ilaç almadan adetle doktora gidiyosun daha rahim kalınlaştırma başlamadan değerim 37

Evet 20 nin ustu normaldir herhalde cnmm dr lar daha iyi bilir

Zaten uygun gormese baslamazlar ilaclarla sonra destekleyecekleri icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…