Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Amin canım dua edin lütfen... hamilelerin duası kabul olur çünkü 🙏😘
Ayy sen böyle diyince içim bir tuhaf oldu ben her hamile arkadaşıma özellikle tembih ederdim dua et diye. Ben henüz kalp atışı duymadan kendimi hamile gibi hissetmiyorum canım ama sen böyle diyince çok mutlu oldum inşallah allah bize bu duyguları yaşamayı nasip etsin.

Dayanamadım bu gün kanda gebelik testi yaptırdım doktora yolladım 5. Gün enbriyosu ve 11. Gün bu gün doktor negatif seher hanım maalesef olumsuz gibi görünüyor 3.4 gün sonra tekrar test yaptırın yükselmezse tutmamış görünüyor dedi
Hayırlısı olsun inşallah Rabbim çok arattırmadan hamile kalabilmeyi nasip etsin 😔

Ben 15 yıllık evliyim bu 5. denemem ve 11 / 12 yıldır uğraşıyoruz çok zor çok acı ama pes etmek yok Allahtan umut kesilmez. Lütfen sizde kesmeyin bir gün olacağına inanın.
Son denemeniz pozitifse farkli biseyler yapildi mi merak ettim.. hayırlı olsun..

Son denemeniz pozitifse farkli biseyler yapildi mi merak ettim.. hayırlı olsun..
Mikroçip genetik tarama gebelik aşısı embriyo yapıştırıcı rahim kasılma önleyici ilaç bağışıklık baskılayıcı ilaç ve bu denememde kullandığım ilaçlarda önceki denemelerime göre ekstra şeyler vardı. Dr. um Bülent Tıraş

Mikroçip genetik tarama gebelik aşısı embriyo yapıştırıcı rahim kasılma önleyici ilaç bağışıklık baskılayıcı ilaç ve bu denememde kullandığım ilaçlarda önceki denemelerime göre ekstra şeyler vardı. Dr. um Bülent Tıraş
Benim 3 negatifim var.. 4.denemede rezerv iyice azaldigindan 4 toplamada ancak elde ettik o yuzden genetik ve mikrocip kısmı benim icin gecti.. haftasonu transferim olabilir yarin son kontrolum var..bakalim digerlerini sorayim doktor ne diyecek.. cevap icin tesekkur ederim..

X