Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Benim 5. Denemem

cumartesi pazar gibi test yap bakalim insallah tutar

Kızlar her ne kadar aranıza katılamayan da yazdıklarınızı takip ediyorum. Yalnız olmadığımı hissediyorum bu sayede. Pozitif olanlar için çok sevindim hepinize hayırlı olsun. Ben de bugün yapacaktım aslında ama erken olur diye yarın yapmaya karar verdim
Benim transfer yapıldığı günden beri kasığında kasığımda pıt pıt atma oluyor damarım seğiriyor sanki. Böyle bir durum yaşayan var mı aranızda. Olumsuz bir durum değildir inşallah.

KAcinci gununuz hayirli haberller insallahnormal ins tutunma belirtisi

Dondurulmis embriyo transferleri tazesinden daha fazla tutma ihtimali var rahim yorgun ilaclar hormonlar hersey vucutta etki ediyor artik bircok doktor taze transfer yerine dondurulmus yapiyor
Kesınlıkle katolıyorum bnde bır aylık dınlenmeyle tranafer oldum yumurta topladıktan sonra sıskınlık rahatsızlık vardı zaten o ara konsada tutmazdı stres sıkıntı

Nasil eklicem bilemedim

Onceki denemelerinde de hiç belirtin yok muydu peki
3. Denemem tutmuştu onda belirtim vardı. Kese göründü kalp atışını duyamadan kaybettim malesef. Bugün benim ilk günüm belirti aramıyorum daha çok erken . Ben duygu olarak bişe hissetmiyorum heycan falan yok anlamında dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…