Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

annaaaa 5. c sıraya düşmüşüm yaaaa

damla canım hayırlısı böyleymiş demekkiii. beni geçtin sanırım sabahh 8 e kadar doğurmam çok zor yaniii :)
canım valla sıranı almak istemezdim ama napim kısmet sanırım sabah 8 e kadar doğurmazsın ama belli de olmaz yanee . valla hayırlısı böyleymiş. yarın oğluşumu kucağıma alcam yaaa inanmıyorummmm.
canımm çok sevindim sonunda odanın gelmesinee. oh yane bebe gelmeden odası geldi çok şükür.

Damlacım, hayırlısıyla sağlıkla sağlıklı bebeğini yarın kucağına alacaksın inşallah ... Bu bebekler daha doğmadan bize gol atmaya başladılar, allah yardımcımız olsun... Umarım ağrısız sızısız bir doğum ve doğum sonrası geçirirsin... Sütün bol, moralin yerinde olsun canım...

altunummm güle güle kullansın bebişin odasını, hadi gözün aydın.

teşekkür ederim arkadaşlar.. bu arada odayı düzenliyoruzz kocişle hevesli hevesli :)

hadi ebn kocişe yardım edeyim biraz daha öpüldünüz...
damla yarın için hayırlı doğumlar canımmm allah yardımcın olsun

valla canım sağol gol yedimki ne gol. ama moralim yerinde çok şükür hakkımda hayırlısı buymuş diyorum. umarım doğum sonrası da hamileliğim kadar iyi geçer benim için. öpüyorum hepinizi iyi geceler ben çıkayım saçlarımı falan güzelleştireyim. ben gelene kadar kendinize iyi bakın.

e ben bunu yerim maşallah çok tatlı yaaaa.allah bağışlasın

Son düzenleyen: Moderatör:
selam canlarr bende dogum yapanlar kervanına katıldım 12 martta sezeryanla dogum yaptım son ana kadar normal olcak sanıyodum kanala ınmedi oglum 3 cm acıklık vardı nişan gelmıstı ama bebgımın gelmeye hiç niyeti yoktu hemen sezeryan oldum şükürler olsun darısı omayanların basına

tabi damlacım ya oğluşunla buluşmaya gidiyon şöyle süslü süslü git :)) canım benim inş hersey yolunda gider dualrım seninle tontonum :)))

denizim ben pek sarı gıydırmıyorum canım yaa bu resımdekılerdesarıdan cok beyaz var ılk gn hastanede cekmıştım oyle kaldı aa dedıgın çok mantıklı ben ne zaman sarı gıydırsem sankı bana sarı sarı gelıyor alyaa saol cnm verdıgın bılgı için bu arada kızlar yarın ben dr gıdıyorum ılk konturolum dıkışlerıme bakılcak bakalım ne alemdeyizzz

selam kızlar.yine annemdeydim.şu anda hala aylizi sallıyorum uyumuyor bir türlü.nazar deydi yine sanırım.bas bas bağırıyor uykuya dalamıyor.okuduk bolca eşimde bende ama hala aynı.

yazılanları ve geçmişi okuyamadım çok yazışmışsınız 2 günde.sanırım rebeca ve kızıldeniz doğum yapmışlar.analı babalı sağlıklı günlerde büyütün inşallah.

aslıcım sende kavuştun kızına analı babalı sağlıklı günlerde büyüt canım.

başka doğum yapan varmı?damlacım hakkınızda sağlıklısı olsun canım.

günaydın kızlarr..
dün öyle yorulmuşum kii 11 de uyuya kaldım gece sadece tuvalet için uyandımmm valla deliksiz uyudum diyebilirim.. tabii böyle olunca sabah 7 de ayaktaydımmm.. bomba gibiyim vallaa...
darısı uykusuzların başınaaa

Gözün aydın canım. Analı babalı büyütün inşallah.
İyi haberlerle gel inşallah Dilekcim. Dikişlere baktırmak senin için daha rahat... Bi de beni düşün, karnımdan bakmadılar dikişlere... :1no2:

Herkese günaydın bu arada...
Damla'dan haber var mı? Ezgi'ye mi haber verecekti Damla?

Damla dogurduuuuuuuuuuuuuuuuuu:teytey::teytey: 3450gr 53cm boyundaki Ozan bebek cok saglikli bi sekilde dunyaya merhaba dedi :teytey: damla da cok iyi oldugunu darisinin dogurmayan ve dogurAmayanlarin basin aoldugunu soyledi :sm_cool: Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin diyor en kisa zamanda aramiza bekliyoruz kendilerini :teytey:

1- elifzeyneb...................14 mart
2-doga........................... 17 mart
3-hekat............................18 mart
4-altunummm.................20 mart
5-iklimsu.........................21 mart
6-candy200.....................22 mart
7-sewill............................23 mart
8-mertaş..........................23 mart
9-rainxxx..........................29 mart
10-cheguevera…………….30 mart belki de daha erken
11-MTS..............................30 Mart
12-betül19.........................01nisan
13-ege-deniz.....................03 nisan
14-HAYATist.....................04 nisan

Maşallh Ozanımıza... Analı babalı büyüsün inşallah. Hocanım'ın gözü aydın, geçmiş olsun. Ne güzel Damla da anne oldu, darısı diğer doğurmayanların başına...

:ecrin_bebek:ayy aman da aman damlacığımız doğurmuşş maşallah tosun ozanımızaaaa...

Allahım darısı başımıza yarabbimm:Saruboceq: kızlar bu arada cidden azalmış yaa liste beni bi heyecan bastı yine en son kim kalacak acabaaa:smiley-cool:....

dün gece çok kötüydüm kızlarr dün misafirliğe gitmiştim yaa canınız çekmesin kısır yapmıştı arkadaş baya yemiştim ondan çok severim de gece bir mide bulantısı bir mide bulantısı hamileliğin ilk başlarında bile böyle olmamıştım uyuyamadım bir türlü ay bi de selen de hareketsizleşti nasıl korktum gebelik zehirlenmesi falan olduysam diye eşim de uyuyordu gittim oturma odasına uzandım bildiğim bütün duaları okuyorum ama nasıl ağlayarak bir kıpırtı yok neyse eşim uyanmış sonra bakmış yanında yokum beni aramaya çıkmış evin içinde:asigim: geldi yanıma aşkım napıyon dedi selen hanım babasının sesini duyar duymaz bir başladı oynamaya varya anlatamam çıldırmış gibi

yok anacım yok bu cimcimlerin bize garezleri varkaydirigubbakcemile2 neyse sonra bulantı devam etti yine en sonunda gittim çıkardım rahatladım hep o kısır mahvetmiş midemi annem üşüttüysen belli etmiştir o dokunmuştur diyo ama çok şükür sonra çok rahatladım:1closedeyes:...

bu arada annem bu gece biniyo hayırlısıylaa şuan ıspartada son hazırlıkları yapıyo canım annem benimm ayy bizde anne oluyoruz yaa inşallah hayırlısıylaaaa:CüvCüv:

delikafadulden Oh çok şükür yaa ikisininde iyi olmasına çok sevindim masallah ozanımıza yaa gece bile aylayı emzirirken hep duat ettim damlaya ikisinde sağ saglım kurtulduklarına çok sevindim ne güzel gerisi tüm dogum yapacakların basına inş :Saruboceq:
Bizde bugun babamızla gidip alyamızım kimliğini çıkartık birazdan da doktora gidicem bakalımm kızlar ya bende acaip bi sancı var aama oylekı benı mum gıbı dıkıyor kıtlenıyorum hareket edemiyorum evin tüm işini annem yapıyor saolsun sancı tarıf edıyım sıze aynı adet sancısı gibi ama kasıklarım degıl makatıma dogru cok şiddetli vuruyor böyle benım gıbı sancı olan varmı aranızda yaa ??? (bu arada gaz sorunum yok yani gaz degil bu sancılar baska bişey ama ne :sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…