Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

denizim sağol bitanem hadi hayırlısı bakalımmm
ee herkes nerey kaçtı birden biz bıcı bıcı yaptık geldik kızımlaa birazdan da yemek yapacaz

denizim sağol bitanem hadi hayırlısı bakalımmm
ee herkes nerey kaçtı birden biz bıcı bıcı yaptık geldik kızımlaa birazdan da yemek yapacaz

ehuehe böyle bıcı bıcı yapmak kolay tabii.. Biz bebemize bıcı bıcı yaptırmadan önce yarım saat hazırlanıyoruz. Yok havlusunu, kıyafetlerini kalorifer peteğine koy sıcak sıcak olsun diye. Su kaynat ılıştır küvetini, maşrapasını kovasınıhazırla bebek bezini kremlerini sabunlarını hazırla çıkar.Sonra yıkama faslı var tabi..
Bugun bende ogluma bıcı bıcı yaptırdım da :)

ehuehe böyle bıcı bıcı yapmak kolay tabii.. Biz bebemize bıcı bıcı yaptırmadan önce yarım saat hazırlanıyoruz. Yok havlusunu, kıyafetlerini kalorifer peteğine koy sıcak sıcak olsun diye. Su kaynat ılıştır küvetini, maşrapasını kovasınıhazırla bebek bezini kremlerini sabunlarını hazırla çıkar.Sonra yıkama faslı var tabi..
Bugun bende ogluma bıcı bıcı yaptırdım da :)

hakket yaa böyle ne kadar kolay dimi son zamanların tadını çıkaralım barii
annesi mis kokulu kokulu öp oğluşunu oyy yavrucuklar nasıl da rahtlamıştır yıkanıncaa

MTS canım sende mı normal dusunuyorsun? ne zaman gelecek bebıslerınız kızlar Martın yarısını da gectık :)

Melekcim süper anlatmışsın valla.. Biz de bugün bıcı bıcı yaptırdık kızımıza, aynen analttığın şeyleri tek tek yaptık valla....

MTS canım sende mı normal dusunuyorsun? ne zaman gelecek bebıslerınız kızlar Martın yarısını da gectık :)

evet canım normal düşünüyorum ama bebişin kilosu azıcık fazla olacak gibi bilmiyorum çatım müsait olurmu doğurmaya:CüvCüv:

Herkese merhabalar.Sancım başladı dün.Doktor heran olabilir dedi.Bekliyoruz.Dua edin benim için....

siz daha dün bici bici yapmamismiydiniz ya? :uhm:

Cuma akşamıydı fıstıkım aslında gün aşırı yaptırıyorum ama dün dışarı çıkardım azıcık kayınvalideye (3 bina ötede otururda kendileri..) hasta olmasın diye dün yaptıramadım.

altunumm ben sana demedim mi listenin altında doğumlar olur diye hahahhahaa:roflol:

Herkese merhabalar.Sancım başladı dün.Doktor heran olabilir dedi.Bekliyoruz.Dua edin benim için....

Kolay doğumun olur inşallah. Valla benim doğumum kolay oldu.Pıt diye doğuruverdim seninde öyle olur umarım. Gökmen beye güven dinlee.. ne diyorsa yap. Ikın dediğinde ıkın.. ıkınma dediğinde dur..

Sağolun arkadaşlar hepimize Allah kolaylık versin.Belime vuruyor acayip biçimde.Melekcim doktorda şaşırdı cumartesi kontrolum vardı 10 gün sonra geldiğinde doğum başlamış olur dedi.Ama erken çıktı bizimki.ıki kere nst çekildi bir de ilk defa doğumhaneye girdim işte o zaman biraz endişeleniyor insan.Hayırlısı bakalım...

Cuma akşamıydı fıstıkım aslında gün aşırı yaptırıyorum ama dün dışarı çıkardım azıcık kayınvalideye (3 bina ötede otururda kendileri..) hasta olmasın diye dün yaptıramadım.

bizde gün asiri yaptiriyoruz.. hos biz derken ben ayak isini görüyorum annem yaptiriyor.. bende ve esimde pek cesaret yokda benneyaptımki

Cocigimizin kafası yağlı kaldı, saçları tel tel duruyodu... Biz de sinir olduk bugün yeniden yıkadık, misler gibim oldu... kaydirigubbakcemile3

aksam yag olayinizi esime anlattim.. nasil güldü adam .. :roflol:
bakalim biz nasil olcaz dedi..
benneyaptımki

Anaaammm!!! delikafaduldenAllah yardımcın olsun. Haydi bakalım hayırlısı. Umarım çok kolay olur doğumun. Bekliyoruz güzel haberlerini. Senin için dua edeceğim. :Saruboceq:

hayatcim bi avazda dogurursun insallah..hic endiselemne ne kadar cabuk olup bittigini anlamiyorsun bile

:dilcikar:hıh burda da hep anneler ve doğurmak üzere olan bir anne adayı var benim ne işim var yaaaa:roflol::roflol::roflol:

kendimi dışlanmış hissettim:çok üzgünüm:
altunuumm, ezgiiii, che-denizzz neredesiniz :roflol:

X