Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

hay maşallaaaahhh tosunum benimmmm yerim ben seniii

kaydirigubbakcemile2hihoyyytsıra 8 oh ooohhh:roflol:

başvurunu yapmışsın hadi hayırlısı. halt etmiş o ebeler sezercik olcakmışmış bende hiç sancı çıkmıyo ben neydim yakaydirigubbakcemile3

valla ne bileyim canım korkuttular beni ben normal doğum istiyom ya..
hiç çıkmıyo mu senin nst de falan sancı canım
bu arada 19 martta belli olacak başvurular annemde o gün geliyo bi de benim kız o gün doğmaya karar verirse allaaaaaahh bak sen cümbüşe:)

8 çıkıyo max 13 çıktı sancılar :)
bebeğin kısmetiyle gelir canım belki belli mi olur.

yook indiremedim dahaa hehee:roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol:

süpürgesizmde dogurmus.. masallah doruga.. hakiki tosun , masallah masallah..
mis gibi kokuyordur simdi.. cennet kokusu.. ohhhh ..
:asigim::asigim:

doguracak kadinda dogurmus masallah.. mis kokulu güzel kizi kollarindadir simdi..
rabbim ayirmasin bi ömür insallah
:Saruboceq:

off yaa bi gün yürümesek ne olurkiii.. canım hiççç yürüyüşe gitmek istemiyor...

ben hiç yürümüyom valla çok üşeniyom çok evcimenim ben yaa çocuk olunca zorlanmam heralde:))9

ben hiç yürümüyom valla çok üşeniyom çok evcimenim ben yaa çocuk olunca zorlanmam heralde:))9

ben bılıyorsunuz hamılelıgım son 2 ayını evde yatarak gecırdım bırakın yurumeyı evde yatakdan dogru durust kalkamadım erken gelecek bebegım dıye...bebek dogdu bugun 38.gunumuz. Yanı 3,5 aydır evdeyım BUNALDIMMMM :içelim:

evet canım haklısın senin baya sıkıntılı geçmişti ee ne zaman düşünüyorsunuz bakalım ilk addaaayııı

off yaa bi gün yürümesek ne olurkiii.. canım hiççç yürüyüşe gitmek istemiyor...

yürü yürü. dogum daha cabuk baslar.. tecrübeyle sabittir.. :lepi:
sancilandigim gecenin gündüzü sabah 9da ciktim evden aksam 9da girdim eve.. yürüyün dogurasiniz varsa..
kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

bebek olunca evden dısarı cıkamıyorsun o zaman anlarsın degerını... :)

bunun altina imzami atarim iste

yaf niye bana gülüyosunuzz :roflol: tamam tamam gülün beee neşe kaynağınız oldum hehehhe:roflol:ben olmasam nöreceniz.

Kızlar yuruyus yapmama ragmen dogumum cok kolay oldu ama bılgınıze..

ohhhhh ben çıktım yürüdüm geldimmmmmm bende buna gülerim hehheheheheheh çerez hanımmm

melekcim yapmana rağmen mi yapmamana rağmen mi anlayamadım şekerimm

ya ben azıcık ayakta dursam bebeiş düşüverecek gibi geliyoo siz iyi yürüyosunuz valla maşallahh

ben bir yerden sonra ipin ucunu kaçırdım ondan sonra sohpete dahil olmadım.evet fazilet hanım giricek canım,afiyette yapıcam evime yakın oyuzden orda yapıcam bide doktorum orda olduğu için orayı tercih ettim.sen memnun kaldınmı afiyetten?

Maşallah maşallah! ne güzel iyi haberlerle gelmişsin. İnşallah hayırlısıyla doğumunu da yaparsın. Bu arada sağlık ocağına eşinin gitmesine gerek yok. Hastane bildiriyor doğumu zaten. Geçen hafta bizim eve geldiler sağlık ocağından, form doldurdular, bebeğe baktılar, ebe bana bi şikayetim ya da sorum olup olmadıpını söyledi. Aşılar için de sağlık ocağına davet ettiler. Başvurun için de olumlu yanıt alırsın umarım...
Gerçeği duymak ister misin? Detaylı anlatabilirim... Hatta yazdım da sormadan göndermeyim diye kopyalayıp sakladım cevabımı.. İstemezsen anlatmayacam...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…