Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

Kızlar bu arada Füsun ile konuştum, selamı var. Medipol'ün internet sitesinde Nisan'ın fotoğrafının bulunduğunu, oradan bakabileceğinizi söyledi.

dra gittim karnım çok sertleşmiş ve bebek doğum kanaında ilerlemiş VE drum haftasonu yokmuşşşşş heran olabilir diyo bide korktum

Bende gıttım doktora testlerı verdım genel anestezı olacam cumartesı sabah 8:00 de gel dedı

Canım ya Denizim gecmıs olsun. Ben sıddetle normal dogumu tavsıye edıyorum. Ilk gunler dısında hıc bır sorun olmuyor.
Aslında arkadaslar kısıye gore de degısıyor. Ağrı eşiğiniz kuvvetliyse normal doğurun yoksa sezeryan yaptırın :)

Doguran arkadasları tebrık ederım. Bebelerınızın bol bol pırtladıgını duyarsınız ınsallah. Gazsız bol uykulu geceler dılerım

offf aslı çatladım burda gelişmeleri anlatsaa bacım:bbo:

canım şöyle ki akşamüstü dr geldi ofise sakın maç varken doğurma dedi h.sonu iki hemşireyi doğurttum gsaray maçı ziyan oldu dedi :KK70: ben de p.tesi alalım ozman dedim sabah gel dedi odanı ayarlat:)) böyle işteeee

mercü canlarım inşallah kolay olur sağlıklı olsun kızım gerisi mühim değil !!!!!

denizim geçmiş olsun acının geçmesine sewindim !!!

Aslı, Emel, haydi gözünüz aydın. Bir avazda kurtulun inşallah. Ayy çom şaşırtıcı yaaa, bana Aslı hiç doğurmayacak gibi geliyodu.... :)))

vlla maşşallah yine doğum tarihleri alınmış
lazanya gözün aydın ama daha 38. hafta erken değil mi yaaa

Kızlar ben dün geceyi sabah edene kadar çatladım. Valla en son pijamamla donumu bir kenara fırlatmış, kanamama rağmen, alt kısmım anadan üryan yatıyordum. Sabah da öyle uyandım zaten.. Tabii göz yaşları içinde. Ayakta ve ağlayarak yapılan bir kahvaltının ardından hastaneye gittim. Doktor baktı, benim dikişlerden iyileşmeyen bir tane kalmıştı; düğüm yeri... Orası iltihaplanmış... Ve bana dünyayı dar etmiş. Doktorun ufak bir operasyonu ile iltihaptan kurtuldum. Bir torba ilacımı alıp eve geldim. Meğer doğumdan beri, temiz olsun diye günde 3 kere sıcak su ile aldığım vajinal duş iltihabı tetiklemiş. Ben de mikrop kapıp, iltihaplanmasın diye habire yıkıyordum... :1no2:
Bu arada doktordan dönerken Dilek aradı. Sesi çok iyi geliyordu. Normalde Cuma günü taburcu olacaktı ama bugün eve çıkmak için doktoru ile pazarlık ettiğini söyledi. Sanırım bu saatlede belli olmuştur artık çıkıp çıkmayacağı... Hepinize selam söyledi. Sezeryanı hiç tavsiye etmediğini, dikişlerin onu çok zorladığını, bekleyebilenlerin normal doğumu beklemesini önerdiğini, mutlaka iletmemi istedi... Ben de 17. günde dikişleri nedeniyle oturamadığından, normal doğumdan şikayet eden biri olarak, ağzımın payını almış oldum Dilek'ten... kaydirigubbakcemile3Bu arada şu an size oturarak yazıyorum. Ve bunun tek sebebi, anestezik etkili bir merhem. Ay ne büyük buluşlar bunlar yaa!!! Ya bu merhem icat edilmemiş olsaydı, nasıl oturacaktım ben... :roflol:
ayy canım ne çok zorluk çekmişsin geçmiş olsun yaa.
yaşasın bilim adamlarııııı yaşasın buluşlarııı.
dra gittim karnım çok sertleşmiş ve bebek doğum kanaında ilerlemiş VE drum haftasonu yokmuşşşşş heran olabilir diyo bide korktum
hayırlısı olsun canım.
Bende gıttım doktora testlerı verdım genel anestezı olacam cumartesı sabah 8:00 de gel dedı

ŞOK ŞOK ŞOK

Bu garip LAzanyanız pazartesi günü kızına kavuşuyor!!!!!
haakınızda hayırlısı olsun canlarım sağ salim kavuşun inşallah.:Saruboceq:
aslıı niye mızıkıyon araya kaynıyon sıranı beklemiyon.:dilcikar:
Canım ya Denizim gecmıs olsun. Ben sıddetle normal dogumu tavsıye edıyorum. Ilk gunler dısında hıc bır sorun olmuyor.
Aslında arkadaslar kısıye gore de degısıyor. Ağrı eşiğiniz kuvvetliyse normal doğurun yoksa sezeryan yaptırın :)

Doguran arkadasları tebrık ederım. Bebelerınızın bol bol pırtladıgını duyarsınız ınsallah. Gazsız bol uykulu geceler dılerım
a.s.ne güzel dualar bunlar böyle harikasınn.:roflol:

fenci yaa senin günümüz aynı yaa seninkide oğlan nasıl durum doğum belirtisi filan var mı yaaa

kızlar bişey sorcam ben yarın ilk kez dışarı çıkacağımve giyecek bişeyim yok..hamile kıyafetlerim çok bol ötekiler aşırı dar..dolabı devirdim resmen ama yok yok yok...eşofmanla dışarı çıkmak garip geliyor..oyy oyyy...herhalde hamile pantolonuma kalacağım
sıfır göbek var,ama sırtım acaip almış,ve kalçam...yukarıya ceketler sığmıyor,aşağı pantolonlar:roflol:

X