Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

hayır canım yarın muhtemel doğum tarihim ama kızım hiç doğmaya niyetli değil...:a015:

bir hafta daha bekliycez doğmazsa suni sancı alıcam bakalım...kafamçokkarıştı

hadi bakalım hayırlısı olsun her ikiniz içinde.bakarsın yarın sancın tutar suni sancıya ihtiyacın olmaz

hadi bakalım hayırlısı olsun her ikiniz içinde.bakarsın yarın sancın tutar suni sancıya ihtiyacın olmaz

inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ben endişelendikçe annemim yorumu şu: hiç orda kalmış bebek var mı bi şekilde çıkıcak dışarı hayırlısı olsun...kaydirigubbakcemile3 senağlama

inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ben endişelendikçe annemim yorumu şu: hiç orda kalmış bebek var mı bi şekilde çıkıcak dışarı hayırlısı olsun...kaydirigubbakcemile3 senağlama

doğru tabi içerde kalmayı tercih eden olmadığına göre seninkide çıkacak en yakın zamanda:teytey:

kızlar selam eger ben carsambaya kadar dogurursamkı dogmazsa carsamba sunı sancı verılecek size anca 4 gün sonra dönebılcem kayınvalıdemın evınde kalcam bı müddet malum dogum nedenıyle buraya geldım haberdar edemezsem merak etmeyın er gec haberdar edıcem sızı canlarım

Son düzenleme:
selam kızlarr biz geldik biraz geç geldik ama güç olmadı çok şükürr eşim gececi ben de komşularda takıldım yeni geldim eve hemen girem yazem dedim sağolsun dileğim merak etmiş dua etmiş Allah razı olsun ben de şimdi onu merak ediyom naptı yaa doğuma mı gitti yoksa...

kızımda bende çok iyiyiz nst girdik sancı yok kalp atışları normal tekmeleyip durdu beni cimcimem nst sırasında kilomuz 3200 boyumuz 50cm teyzeleri..
benim akıntım çoktu ya onu dedim dr a turnusol kağıdı verdi gazlı beze sarılı onu koy ped gibi rengi değişirse akıntın gelince hemen gel yatış yaparız dedi şimdi koydum umarım değişmez çünkü değişirse gelen şey suymuş....

40 hafta biterde bebeiş hala gelmezse 1 hafta daha bekletecekmiş bu arada normal doğum 300tl epidural istediğim için 250 daha eklenecek..

bizden haberler böyle güzeller annemde 18i gibi gelecek inşallah cimcimem bekler anneannesini...

iyi akşamlar mart anneleri....bebişine kavuşan tüm anneleri kutluyorum allah sağlık sıhhat versin hepsine...bende 5 mart perşembe günü sabah 10:30 da sezeryan ile doğum yaptım..bebek 3,500 gr...54 cm doğdu....geriye kalan tüm mart anneleri hayırlısıyla sizlerde kavuşursunuz inşallah...:Saruboceq:

canım hayırlı sağlıklı güzel haberlerini bekliiyoruz.kocaman öpüyorum seni.bebişinle gel hadi bakalım

maşallah kızına canım.sağlıkla zamanında doğsun inşallah.

canım gözünaydın analı babalı büyütün inşallah kocaman bir maşallah sizlere.

herkese günaydınlar nasılsınız bakalım kızlar.
dilek nerdesin doğurdun mu yoksa kuzum?

bizim bugün 40 banyomuz var.önce kızımı yıkıcam misler gibi kokup yatıcak sonraa ben yıkanıcam ama evde annemler olucağı için yatamayacağım.

günaydinlar herkese
enelcim ne güzel kirkinizi doldurdunz bizimde 13 günümüz var kirkimizi doldurmaya ..
yarin oglum dogali tam 1 ay oluyo. kocaman oldu oglum ya dünyaya gelen ne cabuk büyüyo

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün....darısı başımıza inş.

hadi bakalım hayırlı dogumlar canım güzel haberlerini bize tez zamanda ilet ki merakda kalmayalım :1hug:

Maşallah ikinizide annesi herşeyi çok güzel ama bi daha beni merakda bırkama klava: az kalsın merakdan DOĞURACAKTIM :roflol: :roflol:

CANIM allah bagıslasın allah bidaha hiç ayırmasın hayırlı evlad olur inşallah darısıda bızım basımıza :Saruboceq:

herkese günaydınlar nasılsınız bakalım kızlar.
dilek nerdesin doğurdun mu yoksa kuzum?

yok anacım nerdee yaa :roflol: hala tek parcayımm masallah aylizime demek bugun kırkı cıkıyor hadi seninde gozun aydın canım bitti şeyy

günaydinlar herkese
enelcim ne güzel kirkinizi doldurdunz bizimde 13 günümüz var kirkimizi doldurmaya ..
yarin oglum dogali tam 1 ay oluyo. kocaman oldu oglum ya dünyaya gelen ne cabuk büyüyo

günaydın nerdesin kızzzzzz millet seni merak ediyor arada bi gir yaz kuzucum :1hug: masallah tosuncuguma

evettt herkeze günaydın ben tek parçayım hala bolunmedım kızlar klasık agrılar sancılar var işte beklemedeyizzz istanbulda hava bugun cok kotu yaa içim karardı offfffffff :çok üzgünüm:

maşallah bebeğine canım benim. gözünaydın. allah analı, babalı ve sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah.:Saruboceq:
kıız tugbişim merak ettik valla hee. kızımıza kocamaaan bir maşallah. inşallah akıntı su değildir. kızına da söyle beklesin cimcime anneannesini. hayırlııs olsun canım benim.a.s.
hakkında hayırlısı olsun canım benim. hayırlı haberlerini bekliycez:Saruboceq:
bizim bugün 40 banyomuz var.önce kızımı yıkıcam misler gibi kokup yatıcak sonraa ben yıkanıcam ama evde annemler olucağı için yatamayacağım.
:asigimyyy kırkı mı çıkıyo cimcimeemm. hayırlı olsun. yaf annenler yabancı mı ssen yat. eneell kııııız maşallah minik kızımız büyüdü de kırkı çıkıyo he ayyy çok duygulandım yaaaa.senağlama
günaydinlar herkese
:asigim::asigim:
gelen büyüyor valla hemde ne hızlı maşallah oğlumuzaa.

doğurmaya yer arıyon kızı bahane etme:roflol:
valla hala tek parça olduğuna pek sevinemedim :roflol: de gare doğurda sende sıradakiler bekliyo aaaaaa.klava: merak ettim kı seni doğurdun mu diye yok anam yok tembel çıktı bu kız.:roflol:

günaydın annişleeer,
bende daha doğurmadım anacım bu ne biçim iş ne sancı var ne bişi ne biçim hamileyim ben hahahhaa:roflol:

Son düzenleme:
beni mera edenler kusura bakmayin giremiyrm canlarim.. valla annmle ben yetemiyruz oglana ya cok yaramaz iki dk durmuyo yemek zor yiyoruz yandm ben valla

günaydın gençlik !!!!

tertip durumumuz aynı walla biz de bekliyoss ben de vitaminsize turnusol kağıdı aldırayım biliyorsun aynı dert bende de var

dilek ve rebeca doğurun gari hakketten:)

gunaydin cancagizlarimmm ben de de hareket yok

16 eylul gozun aydin canım, allah anali babali saglikli omur versin.

diger arkadaslar bizim onumuzdekiler e hadi artik kıpırdanın biraz bakimm uzun suredir dogum haberi vermiyirumm :teytey:

zeynep hanım zeynep hanım hu hu hazır mısınız yarın kavuşuyorsunuz???????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…