Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

ben geldimm. doktor çatı muayenesi yapmadı.hihoyyyt boyun posun yerinde maşalah dedi e kalıp artınca dolayısıyla genişliyor dedi. bu hafta doğurdun doğurdun haftaya çatı muayenesi yapcam. şimdi herşey normal olduğu için yapmıycam dedi.:roflol:.
nst de sancım yerlerdeydi bebeğimin kalp atışları iyi. suyumuz normal.
herşey normalmiş:nazar:. eğer miyadını doldurursa bebeğin durumuna göre sezeryanla da alabilirim dedi. kireçlenme devam ediyormuş yani plesanta yaşlanmaya devam ediyor. oğlum kurban olduğum çok tatlıydı gene balık gibi ağzını açıp kapatıyordu annecimle gittiydim bayıldı bayıldı torununa annecim. oğluşum 1 haftada 200 g. almış ve 3341 olmuş boyumuz 51 cm:nazar:. e ben doğurayım bareee hehehehhe:roflol:
aaa bu arada 300 gram vermişim. oh ohhh

maşallah canım harika haberler almışsın.sağlıkla zamanı gelince doğsun inşallah.kireçlenme içinde endişe edilecek birşe yoksa çok iyi canım.vallaha ben doğuracağım güne kadar çatı muaynesi olmadım ogün elleyen elleyene.

selam kızlar nasılsınız..ay geçmişin hepsini okuyamıyorum kusura bakmayın yaa takip edemiyorum artık..

ayşinim aynı gün yapmışız..bizde çok iyiyiz şükür..benimde sütüm hala ilk ağız sütü..beyaz sulu süt inmedi daha..moralim bozulmuyor değil..durmadan rezene komposto süt vs içiyorum...hayırlısı artık...

denizcim yaa ne güzel sen 10 kiloyu vermişsin bile..ben en son tartıldığımdan beri sadece 5 vermişim ve doğum sonrasından beri aynı..4 gündür giden kilo yok..sütüm gelmedi daha ondanmı acaba..ödemlerim bile duruyor hala...hergün tartılmayacağım diyorum ama dayanamıyorum tartılıyorum..sonrada sinir oluyorum:roflol:

kızlar yaa benim heryerim ağrıyor..omuzlarım..bacaklarım,kalçam,kollarım...sanki dayak yemişim gibi..bide acaip baş ağrısı oluyor..sizinde öylemi..

canım inan ben sadece doğumla kaybolan 7 kilo dışında daha hiç vermedim.61 kiloyum.hiçte takmıyorum vallaha sağlık olsun.hala 3 aylık hamile gibiyim:))))))))

Benim annemin ve de kayınvalidemin ilk bebekleri normal doğumla ölü doğmuşlar ikisi de kız bebek ikisinin ölümü de doğum esnasında gerçekleşiyor ve de dönem koşullarında patoloji alınamadığı için sebebi bilinemiyor.doktoruma bunu söylediğimde kesinlikle sezeryan yapaılm dedi ben psikolojik olarak kendimi kötü hisediyorum genetik olmasından korkuyorum

çok haklısın canım.allahım korusun.senen iyisi sezeryan ol canım.dualarımız seninle hamşi kuş sağlıkla gelsin.

Benim annemin ve de kayınvalidemin ilk bebekleri normal doğumla ölü doğmuşlar ikisi de kız bebek ikisinin ölümü de doğum esnasında gerçekleşiyor ve de dönem koşullarında patoloji alınamadığı için sebebi bilinemiyor.doktoruma bunu söylediğimde kesinlikle sezeryan yapaılm dedi ben psikolojik olarak kendimi kötü hisediyorum genetik olmasından korkuyorum[/QU

cnm inşalah herşey dilediğiniz gibi olur hiç aklına getirme sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine psikolojik olarak insan etkilenir tabi sende haklısın

gülşahcım kalça testi yaptırmayı kararlaştırdınız mı?bak ocak annelerinde okudum.ölçülen yer bir bacağında 56 bir bacağında 58 çıkmış bebeğin 2 bez üst üstte bağlsnması gerekiyormuş.inşallah bir sorun çıkmaz ama önemli canım eşini ikna et zaman geçmeden olsun.

canım inan ben sadece doğumla kaybolan 7 kilo dışında daha hiç vermedim.61 kiloyum.hiçte takmıyorum vallaha sağlık olsun.hala 3 aylık hamile gibiyim:))))))))

senin yine 3 aylıkmış..benim 7 aylık gibi:roflol: çünkü göbeğim 7.aydan sonra açıkmaya başlamıştı..korse giyiyorum.. onu giymesem göğüs altımdan kalçama kadar içi su dolu balon gibiyim-tatlicadiarzu-
neyseki o toparlıyor..bugün arkadaşım gördü aaa kiloların gitmiş dedi...hee dedim aynen öyle:roflol:

senin yine 3 aylıkmış..benim 7 aylık gibi:roflol: çünkü göbeğim 7.aydan sonra açıkmaya başlamıştı..korse giyiyorum.. onu giymesem göğüs altımdan kalçama kadar içi su dolu balon gibiyim-tatlicadiarzu-
neyseki o toparlıyor..bugün arkadaşım gördü aaa kiloların gitmiş dedi...hee dedim aynen öyle:roflol:

ama daha 3 günlüksün canım,benim 40 gün oldu.takmana hiç gerek yok geçer gider buda.

ben geldimm. doktor çatı muayenesi yapmadı.hihoyyyt boyun posun yerinde maşalah dedi e kalıp artınca dolayısıyla genişliyor dedi. bu hafta doğurdun doğurdun haftaya çatı muayenesi yapcam. şimdi herşey normal olduğu için yapmıycam dedi.:roflol:.
nst de sancım yerlerdeydi bebeğimin kalp atışları iyi. suyumuz normal.
herşey normalmiş:nazar:. eğer miyadını doldurursa bebeğin durumuna göre sezeryanla da alabilirim dedi. kireçlenme devam ediyormuş yani plesanta yaşlanmaya devam ediyor. oğlum kurban olduğum çok tatlıydı gene balık gibi ağzını açıp kapatıyordu annecimle gittiydim bayıldı bayıldı torununa annecim. oğluşum 1 haftada 200 g. almış ve 3341 olmuş boyumuz 51 cm:nazar:. e ben doğurayım bareee hehehehhe:roflol:
aaa bu arada 300 gram vermişim. oh ohhh

maşallah güzelim oğluşunada senin belli degil dimi nasıl doğum yapıcağın hayırlısı neys e o olur inşallah

bende bugün doktora gittim son tetkitler yapıldı ve 17.03.2009 oğluşumuzu kucağımıza alıcazzzz listeye ekleyin benidee 39.1 günlükken doğum yapmış olucam :):):):)

selam...sezeryan saatim belli oldu yarın 08:15 darısı başınıza..:emir_bebek:.

bende bugün doktora gittim son tetkitler yapıldı ve 17.03.2009 oğluşumuzu kucağımıza alıcazzzz listeye ekleyin benidee 39.1 günlükken doğum yapmış olucam :):):):)

oyy maşallah tamda benim doğum günümde sağlıkla doğsun inşallah canım.

kaydirigubbakcemile3

oh oh maşallahh ozanımıza da annesinede :nazar::asigim: ne güzel haberler getirmişsin bize valla damlacım bana öyle geliyorkı sen benden once dogurursun yaa baksana bebısın kg boyu tam doguma hazır bı bebek gıbı masallah çatı muanesindende kurtulmuş hadi iyisin haftaya kadar dogurursun artık sende :))) ay anaannesi ne kadar heyecanlanmıştır :))
ah canım teşekkür ediyorum.
heheheh:roflol: kurtuldum kııız çatı muayenesinden. sıranı almıcam merak etme ben seni bekliyom yoksam beni de tahtaya yazarsın seeeen:roflol: annem yazıkk bi hoş oldu çok heyecanlandı öyle bakınıp durdu ekrana. çok tatlı deyip duruyo daha unutamaz o görüntüyü bir ömür:asigim:
kızlar psikolojiniz ne alemde.ben bir tuhaf oldum sanki.çabuk sinirleniyorum.hiçbir yere gitmek istemiyorum.en ufak şeylere takıp sinir oluyorum.galiba lohusalık depresyonuda zor geçecek bende.
az kaldı dayanın. sinir yok stres yok kendinizi pozitif düşünmeye yönlendirin. stres bebelerimizi etkilemesin annecikleeeeer. a.s.
sancım çıkmadı herşey yolundaymış kendi gelmek istediğinde alalım mı dedi olur dedim suyum nişanım veya sancım olursa hersaatte arayıp çağır hastaneye dedi
hakkında hayırlısı olsun. aklına kötü hiçbir şey getirme olur mu bitanem. sen her zaman pozitif düşüncelerinle aklımdasın pozitif düşünmeye devam et aslım beniiimm.a.s.
1 -sibser............................05 mart
2-İkiz................................06 mart
3-paylasim........................06 mart
4-elale..............................07 mart
5-evk.................................10 mart
6-rebeca............................10 mart
7-karabiberim....................10 mart
8-alyasulin........................12 mart
9-ecrinyagmur....................12 mart
10-buket83..........................13 mart
11-elifzeyneb......................14 mart
12-emelyuce l......................14 mart
13-KızılDeniz.......................15 mart
14-Albanian.........................16 mart
15-doga..............................17 mart
16-hekat..............................18 mart
17-nita85.............................18 mart
18-Tebessüm22....................20 mart
19-altunummm......................20 mart
20-fencidmlrms.....................21 mart
21-iklimsu............................21 mart
22-candy200........................22 mart
23-sewill..............................23 mart
24-mertaş............................23 mart
25-burser.............................24mart
26-Elif_bs...........................27 mart
27-rainxxx..........................29 mart
28-memure06.....................29 mart
29-LAzanya........................30 mart bir gun oda doguracak....
30-MTS..............................30 Mart
31-betül19...........................01nisan
32-ege-deniz.......................03 nisan hatta buda
33-HAYATist.......................04 nisan

hicran arkadaşımızı çıkardım listeden büyüük bir zevkle... maaşallah allah analı babalı büyütsün bebeğini...
bu arada ben yarın 40+1 im:nazar:
:lepi:hihoyyytooohh:nazar: allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.:Saruboceq:
yok kız doğum öncesi takıntım kalmadı valla...napayım diyorum olduğu kadar..hayatım düzene girsin hallederim diyorum..şimdi kızımın sağlığı,sütümün gelmesi falan çok daha önemli benim için...

küçük melek napsın teyzesi 2 gündür pırtlatcam diye canı çıkıyordu..bugün damla aldıkta rahatladı..mışıl mışıl uyuyor nazar değmesin...
güzelde emiyor ama benim hala sarı sütüm var...diğeri gelmedi..o yüzden mama takviyesi yapıyorum..aç kalınca yıkıyor ortalığı...
daha banyosunuda yaptırmadık.dr lar 6-7 gün yıkanmamasından yanayız dedi de..en zından 6 gün olsun diye bekliyoruz..
valla büyük insan olsa o pisliğin içinde kokar..nasıl birşeyse artık o üstündeki tabaka resmen mis gibi kokuyor kızlar..
babamızda çok ilgili sağolsun.:nazar::nazar::nazar:.hiç yalnız bırakmıyor..gazını o çıkarıyor..çoğu zaman mamasını yediriyor..gece ağlayınca benle bir yanına koşuyor...sen gelme işe gideceksin diyorum..onun ağlamasını duyunca yatamıyorum içim cız ediyor diyor.:asigim:.aramızdaki tek fark o emziremiyor:roflol::roflol:

iyi canım benim inşallah bol bol olur sütün. :Saruboceq:
babanıza da helaaaal aferin valla. ilgilencek tabi bulmuş melek gibi mis kokulu bebeyi ayyy ne hoşşş:asigim:

Benim annemin ve de kayınvalidemin ilk bebekleri normal doğumla ölü doğmuşlar ikisi de kız bebek ikisinin ölümü de doğum esnasında gerçekleşiyor ve de dönem koşullarında patoloji alınamadığı için sebebi bilinemiyor.doktoruma bunu söylediğimde kesinlikle sezeryan yapaılm dedi ben psikolojik olarak kendimi kötü hisediyorum genetik olmasından korkuyorum

aslıcım hakkında hayırlısı olsun ama ınan ben de olsam direk sezeryan derdim canım sen pozitif olmaya devam et canım :teselli:
yok kız doğum öncesi takıntım kalmadı valla...napayım diyorum olduğu kadar..hayatım düzene girsin hallederim diyorum..şimdi kızımın sağlığı,sütümün gelmesi falan çok daha önemli benim için...

küçük melek napsın teyzesi 2 gündür pırtlatcam diye canı çıkıyordu..bugün damla aldıkta rahatladı..mışıl mışıl uyuyor nazar değmesin...
güzelde emiyor ama benim hala sarı sütüm var...diğeri gelmedi..o yüzden mama takviyesi yapıyorum..aç kalınca yıkıyor ortalığı...
daha banyosunuda yaptırmadık.dr lar 6-7 gün yıkanmamasından yanayız dedi de..en zından 6 gün olsun diye bekliyoruz..
valla büyük insan olsa o pisliğin içinde kokar..nasıl birşeyse artık o üstündeki tabaka resmen mis gibi kokuyor kızlar..
babamızda çok ilgili sağolsun.:nazar::nazar::nazar:.hiç yalnız bırakmıyor..gazını o çıkarıyor..çoğu zaman mamasını yediriyor..gece ağlayınca benle bir yanına koşuyor...sen gelme işe gideceksin diyorum..onun ağlamasını duyunca yatamıyorum içim cız ediyor diyor.:asigim:.aramızdaki tek fark o emziremiyor:roflol::roflol:

maşallah melegine annesi :nazar:

bence sırada sen varsın doğum geldiğinde karın taş gibi olurmuş benim dr her gittiğimde karnım yumuşakmı sertmi diye bakıyo hadi hayırlısı

valla ben bugune kadar hiç taş gibi olmamıstı karnım valla ama bugun berbatım kızlarda taş ki ne taş valla yaa -tatlicadiarzu-

kızlar hayırlı olsun tarihleriniz hayırlısıyla güzel haberlerinizide alırız inşallah :Saruboceq:

bencede asla unutmaz o görüntüyü annen damlacım ayy ne güzel yaa biz torunlarmızı görebilcekmiyiz acep :Sss herşeyin hayırlısı damlaaaaaaaa ben taş gibi oldum yaa sırtım feci agrıyor ama sırtım belım degıl belım olsa dogum ısaretı

maşallah canım harika haberler almışsın.sağlıkla zamanı gelince doğsun inşallah.kireçlenme içinde endişe edilecek birşe yoksa çok iyi canım.vallaha ben doğuracağım güne kadar çatı muaynesi olmadım ogün elleyen elleyene.
hehe:roflol: beni de öyle olurmuş hehehe:roflol: amaaan sağlıkla gelsinde nasıl olursa kısmetime valla.
maşallah güzelim oğluşunada senin belli degil dimi nasıl doğum yapıcağın hayırlısı neys e o olur inşallah
sağol bitanem. normal doğum olcak canım benim eğer sezeryan yapacak olsaydık şimdiye çoktan almıştım dedi. ama geç kalırsa bebek tehlikeye girerse sezeryan yaparım dedi. hakkımızda hayırlısı olsun canım.
hihoyyytoo tarih belli olmuş hadi hayırlısı canım:nazar:. oyyy 17 sinde kokluycan oğluşunuuu.:asigim:

ayyy ne güzelll :asigim:. sağlıkla kucağına aldığını duyarız inşallahhh.:Saruboceq:

bencede asla unutmaz o görüntüyü annen damlacım ayy ne güzel yaa biz torunlarmızı görebilcekmiyiz acep :Sss herşeyin hayırlısı damlaaaaaaaa ben taş gibi oldum yaa sırtım feci agrıyor ama sırtım belım degıl belım olsa dogum ısaretı

canım görcez kıııız niye görmiyelim allahın izniyle. kııııız geliyo mu yoksam haydi dilek haydi dilek haydiii tam zamanı tam zamanı şimdiiiiiii. belli olmaz canım dinlen azcık yoksa doktoru ararsın.

X