Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

kızlar hepinize çok teşekkür ederim.tebessüm sanada canım.akşam yatana kadarda durmadı kızım.annem geldi oda birşey yapamadı.kucağımda,yatağında,anneannesinde,babasında kimsede durmadı.okumaktan bir hal olduk.gece biraz uyudu sadece.sabahta aynısını yaptı hiç ağrısı falanda yok.doktora götürdük birşeyi yok.zaten çarşamba günü karından ultrasonu var acaba içeride birşeymi var bakalım devam ederse.saat 12 de yattı hala uyuyor.şimdilik iyi.

sizi de şu repliklee korkutan denyo arkadaşlarınız var mı??

"içime erkek doğcakmış gibi geliyo Aslı"

vallaha benim çok böyle denyo arkadaşım vardı bende inatla bu bebek kız diyordum sinir oluyordum.

saolasin canim...hayirlisi Allahtan bakalim saka maka safak ters döndü kizimla beraberkaydirigubbakcemile3

iste gercek bir türkce asigikaydirigubbakcemile3

günaydın kızlarcim herkese , hayırlı cumalar

vay be özge de gitti ha, allah kolay bir dogum nasip etsin.

bir hafta daha bitti cumalari cok seviyorum ben. hafta basimiz cuma 37 yi bitirdik...

saol canim sana da.. ya bu arada senin belli oldu mu canim nasil dogum yapacagin?

hadi hayirli haberlerle gel insallah

cereze de öyle olmustu..bi de bir gün önce hatun berlin sokaklarinda fink atiyordukaydirigubbakcemile3 sen kaygi etme canim hersey yolunda gidecek ins,ok?

hic degilse bi msj cekseydin ya...walla sabaha kadar onu gördüm rüyamda

merak etme senin kizin da en az senin kadar sabirsiz cikar merak etmekaydirigubbakcemile3

ben tad mad istemiyorm hehehe ... cok korkuyorum ya ne bileyim heran hersey olabilir bu ikinci bebegim olaca birincisine doyamadim daha hissedemeden kaybettim off Allah korusun düsünmek bile istemiyorum... Simdiden depresyona girdim ben galiba

ne dedim hersey cok güzel olacak insallah!

kovun o düsünceleriii... hersey cok güzel olacak ins!

bana gelince elhd. iyiyim...sancim vardi azcik..sonra kizimi hickirik tuttu..vs derken..hee bi de özge´nin heyecani derken uyuyamadim...öyle iste...ee siz nasilniz?

uyuma mart annesi topiğine sahip çık

provakasyon yeteneğim var değil mi???

oy çokn sıkıcısınız az çalışıp geleyim de vakiti nnakite dönüştüreyim !!!!

aylavyutopikmayharttıkıtıkıforyubikauzaylavyu

ne oldu kime diyon biseymi oldu ay hepten salaklastim. neyse kizlar ben agda partisi yapiyorum katilmak isteyenler cam sakizlarini kapip gelsinler delikafadulden . simdilik hoscalin Asliciiiiimmmm bu arada eklemesi benden cikartmasi sendendi cicim opuldunuz byeee

ben gelebilirim bak...kaydirigubbakcemile3 hazirlanmaya baslamam lazim delikafadulden

mart anneleri sezeryana girecekler ve normal doğum yapacak çocuk doktoru arkadaşımdan nacizane bir tavsiye sizlere sakın doğuma girerken manikür yaptırayım diye kendinizi yormayın gerek sezeryanda anestezi için gerekse bebeğin sağlığı için oje tehlikeliymiş ayrıca uzun tırnak da bakteri taşıması nedeniyle en azından beeğinizin göbeği düşüp 40 ı çıkana kadar kesilmeliymeliymiş.ben kendimi alıştırmak adına 2 hafta önce başladım kesmeye tırnacıklarımı artık dolma gibi parmaklarım var ama alıştım sayılır!!!

evet yawrum konusuldu bu konu..
oje de istemiyorlar mis, oyle suslenip gitmek yok yani delikafadulden

ayrıca sezeryan olacaklar dikkat !!!
herkeste olmayabilir ancak bende flaster allerjisi var sezeryan bölgesi de uzun süre flasterle kaplı olacağı için kullanılan flaster çok önemli ben işin içinde olduğumdan en iyisini aldım 3M marka tegaderm sezryan bandı dersrniz medikalcilerde hatta eczanelerde de satılıyor en güzel yani kaliteli oluşu nedeniyle sıvı geçirgenliği yok hemen ertesi gün bayo yapılabiliyor!!!!
ayrıca bebeklerin göbek temizliği için düşene kadar alkol bazlı dezenfektanlar var onlardan alabişlirsiniz!

ben tad mad istemiyorm hehehe ... cok korkuyorum ya ne bileyim heran hersey olabilir bu ikinci bebegim olaca birincisine doyamadim daha hissedemeden kaybettim off Allah korusun düsünmek bile istemiyorum... Simdiden depresyona girdim ben galiba
yaa aklına kötü şeyler getirme sağsalim kavuşacaksın bebeğine bebe zamanını biliyor annesi lütfen dertlenmee.

hayranım bu yeteneğine.a.s.
a.s.tenk yu :roflol:
verdiğin bilgiler için teşekkür ettik aslıcım sen daha iyisini biliyorsun işin merkezindeki isim olarak. bizi aydınlat arada böyle. sağol tatlımma.s.

turkmax ta cocuk doktoru Kadir Tugcu var
yenidoganlarda gaz vs sorunlarindan bahsediyor

selam.
bu topicin acilmasi iyi olmus.ama en sonki listeyi bulamadim.güncellenmedi heralde.bizim dogum tarihi 18 mart.

FLASH FLASH FLASH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Saat 12:30 sularında daha fazla dayanamayıp Özgeye mesaj atmıştım saat 15:18 itibariyle gelen cevap:

Güzelim 12.45 te dünyaya geldi zeynep.3100 gr 52 cm bembeyaz kömür gözlü obur bişey mememden düşmüyor resmen darısı sizlere çok güzel bir duygu normal oldu ayrıca....

Ayy hadi bakalım yaa Özge de doğurdu hayırlısıyla maşallah Allah kurtardı..darısı bize...........:teytey::teytey::teytey::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Maşallah Zeynep bebeğe ve annesine....

selam.
bu topicin acilmasi iyi olmus.ama en sonki listeyi bulamadim.güncellenmedi heralde.bizim dogum tarihi 18 mart.

canım listemizle ezgi arkadaşımız ilgilewniyo birazdan aramıza döncek dönünce hemen eklesin seni ben de çıkartma işlemini yapıyom ehuehuehheheue:lepi:

oy darısı bizlerin başına hadi gözünaydın özgecim sağlıkla büyüsün meleğin!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…