Mart 2009 da doğuracak anne adayları (doğurmuşlardan geriye kalanlar)

:1shok:hadi hayırlısı sağlıkla kavuş inşallahh
endişelenme ve mutlu ol bebeğin herşeyi hissediyor biraz daha kalıp büyümeye çalışıyor bence. hakkında hayırlısı olsun.
ben daha zyade ilkne zman halvet olabileceğizle ilgileniyorum ehuheuehehuehuehuehueheueu
abowwww kele hüüüüssskaydirigubbakcemile3(dilber halanın azime söylediği gibi)

hihoyyyt hihoyyyt heyooooohihoyyythihoyyyt biz geldik kızlarr merak etmeyin dogurmadan geldimm :sm_cool: kızım gayet iyiymiş kg 3060 gram olmuş suyu falananı filanı gayet iyiyimiş nts de temiz çıktıı doktorun dediğine göre 40 haftayı geçermiş bizim kızın gelmeye niyeti yokmuşş 40. haftayı aşanlar bizide alın aranızaa işte böyle kızlar neden bu aksam karnım agrıyorrr :sm_confused: uzandık tv keyfı yapıyoruz bi geçmişe bakım özge napmış dogurmusmu :roflol:

:1no2:dogurmamis

dilekcim haberlerin cok guzel masllah bebisine bencede 40 i gecer :) zaten giden gelmiyor bari gec gidin :roflol:

dilekcim gozun aydin canım.
ya ben ya 16 si ya 18 i diyordum 18 i dandik cikti, 16 ne demek anlamadim :1no2:

dilekcim hayırlı haberlerini bekliyoruz kuzum sakın doğurdum geldim deme bi haber et haaa :)))

dogurmadan geldim canımm :)))

canım hakkında hayırlısı olsun canım sıkma canını herşey olacağına varır :)

hadi gözün aydın canım allah yardımcın olsun güzel haberlerle dönersin inş allah emanet ol canım Şeniz

:roflol: geçmiş olsun özgecim yaa sıkmadın umarım kendi ben giderken epeybi kendimi hazırladım giitm gayet iyi geçti soalsun dr çok kibar bi bayann :)) neyse bende sizin yolunuzda ilerliyorum sizi örnek alıyorum kendime kaydirigubbakcemile3

dilekcim haberlerin cok guzel masllah bebisine bencede 40 i gecer :) zaten giden gelmiyor bari gec gidin :roflol:

sağol tatlımm..Şeniz bencede şakkıdı geçer bu zilli yaa tmm geç gitcem zaten bu gidişle bana oyle gelıyorkı ya aslı yada sen benden önce doğurcaksınız :roflol: niye diye sorma bilmiyorum :sm_confused:

dilekcim gozun aydin canım.
ya ben ya 16 si ya 18 i diyordum 18 i dandik cikti, 16 ne demek anlamadim :1no2:

saol elifimm.. Şeniz bu arada 16,18 ne yaa :uhm: elifimm

bu arda geçmiş olsun enelim :teselli: nasıl oldun üzüyormu aylizimiz seni ???

dilekcim gözünaydın iyi ggeçmiş buluşmanız kızınla :)))
ben liste yaptım ya onla dalga geçiyolar ezgi hanımlar ehuehuehuehu
elifcim haklısın en iyisi 16 sıııı manasını çözemesem de ehuehuhehe

sağolasın aslı teyzesi Şeniz

heee şimdi anladım bende diyorum bunlar ne diyorrhihoyyyt hihoyyyt benim ki içinde 12 mart atak çıktı severim atak girişken insanları inş kızımda baha çekerrşakkıdı

ya ben ççok üşüyorum bi gorsenız ust uste gıyındım yun corap batk gıyndım kalın pıjama hırka gıyındım artı battanıyeye sarıldım oturuyorum ama yınede usuyorum karnım agrıyor mıde bulanıyor ne oldu bana yaa üşütmüş olabilirmiyim kızlar yaa halsizleştimm

Bi bakayım dedim kim kalmıs henuz doguramamıs dıye :)
Dilekim hadi gariiiiiiii

yok melekim gelmiyorrr ama ben üşüttüm sanırım yaa yoksa bu kızın gelçeği yok canım yaa beklemedeyiz ama ben bugun pertim ee bütün gün incebi kazak ve ince bi eşorfmen üstüyle gezdm bütün gün dişardaydım havada soğuktu ama ben artisim yaa ( şimdi cıkıyor acısı iştee pehh

bu arda geçmiş olsun enelim :teselli: nasıl oldun üzüyormu aylizimiz seni ???

sağol dilekcim sanada geçmiş olsun.ben bugün mahvoldum.kızım hiç uyumadı halada uyanık.bi babasının elinde bir benim elimde halada uyanık eme eme bir hal oldu gözünden uyku akıyor halada uyumadı.mahvolduk ne oldu anlamadım.okuyoruzda bir yandan hep ağlıyor.deli oldum ya acaba birşeyimi var diye.kucağa alınca biraz duruyor sonra yine başlıyor.çok moralim bozuk yaa.

kızlar bugün telefonum çaldı sağlık ocağından aradılar, arayan kadın yarın bebeğinizle birlikte gelip kayıt yaptırın dedikaydirigubbakcemile3 ben de bebek ne gezer daha doğmadı ki dedim o zaman siz gelin dedi üffffff.....

enelcim bikac kisiden duymustum elektrik supurgesini yada sac kurutma makinasini acarak uyutuyorlarmis bebeklerini anne karnindaki sesle ayniymis. bide yatagin abirakmayi deneyin aglasabile 1 bucuk dakika yanina gitmeyin diye duymustum genelde susup uyuyolarmis bi dene istersen, icinde bulundugun durum cok zor tahmin edebiliyorum Allah yardimcin olsun stres olma ama sarkilar soyle ona o aglasa bile sen soyle, biliyosun stres sana gaz yapar o gazda dolayisiyle aylize gecer. umarim duzelir.

offf üzüldüm enelim ya ne olduki acaba nazar falan mı degdi bol bol ayetel kursuyu okusaydın yaa inş bişeyi yoktur sen oku canım babasıda okusuniyi gelir canım allah sabır versin ne diyim sen moralini bozma belki senin stresin sütünden geçmiştir aylize olabilirmi bilmiyorum -tatlicadiarzu-

valla canım gülsen mi? ağlasan mı? bilemiyorum yaa allah yardımcımız olsun:Saruboceq:

Son düzenleme:

cnm öncelikle maşallah bebişine iyi haberlerle gelmişsin sen de bekleyenler densin neyse canları ne zamn istiosa o zman gelecek yaramazlar
canım dikkat etkendine artık son zamanların üşüteyim falan deme güçlü sağlılklı olman lazım
geçen gün hastanede bi bayan gördün gerçi sezeryan olacakmış o kadar çok hasta olmuşki serum veriolardı hayırdır dedim neden ameliyata girmeden demi serum veriolar
oda hayır üşüttüm o yüzden dedi sanırım bi gün de ertelemişler biraz toparlanması lazımmış ama nasıl öksürüodu anlatamam sesi soluğu çıkmıodu seni cnm hemen c vitamini meyve falan ye sıcak tut kendinide hepimizin çok dikat etmesi lazım

bu arada yaseminde doğurmuş maşallah ikisinede allah bağışlasın bi kişi daha adaylıktan terfi etti darısı bizlerin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…